30.11.2017. 01:06

Ar uzvaru pirmajā setā “lūšiem” pietika, lai kausa glabātāji iekļūtu finālā. “Baidos samelot, taču liekas, ka otrajā tehniskajā pārtraukumā pirmajā setā devāmies, esot vadībā ar 16:14,” par setu, kurš izrādījās izšķirošais sērijā, stāsta “lūšu” vecākais treneris Mārcis Obrumans. “Pēc tam sāka servēt Armands un “lika laukumā akmeņus”, pieķērām blociņā, un vairāk punktus setā pretinieki tā arī nedabūja.

Kopumā gaidījām, ka sērija būs sīvāka. Tomēr šaubu par uzvaru nebija, jo arī “Credit24” meistarlīgā pēdējās spēles esam aizvadījuši ļoti labi. Bijām labāki ar kopējo spēli, kamēr pretinieki eksperimentēja, meklējot savu spēli. Šodien, piemēram, cēla Jevgeņijs Vjatkins. Saka, ka katrs spēlē tik labi, kā to ļauj pretinieks, un mēs jelgavniekiem īsti spēlēt neļāvām.”

Tāds pats scenārijs bija arī sieviešu pusfinālā, kur iekļūšanai finālā kausa glabātājām pietika ar pirmo uzvarēto setu. “Mums tomēr ir lielāka pieredze, bet pretinieces, iespējams, bija psiholoģiski pārdegušas, tādas kā nobijušās,” ar pirmo pusfinālspēli sāka SK “Babīte” vecākais treneris Artūrs Tinte. “Pirmā spēle bija līdzīga, tomēr jaunās volejbolistes vēl nevar nospēlēt daudzveidīgi. Gaidījām slīpos sitienus un tos pieķērām blokā. Agresīvi servējām, un pa visu spēli laikam vienu reizi pretiniecēm izdevās uzbrukums pirmajā tempā.

Šodien viņas bija vēl miegainākas un tik spēcīgi neservēja kā vakar, kad ar savām servēm mums sagādāja lielas problēmas. Palīdzēja arī mājas zāle, un pirmo setu uzvarējām pārliecinoši. Mums pirmais sets bija ļoti svarīgs, bijām pilnībā mobilizējušies tam, bet pretiniecēs degsmi neredzēju.”

Jautāts par finālu, treneris ir piesardzīgs: “Pārsteigumi jau ir bijuši – pirmajā kārtā RVS, tagad – MSĢ. Būs interesanti. Otrdien spēlēsim savstarpējo spēli Murjāņos, kas būs kā mazais fināls. Šosezon pretinieces vēl neesmu redzējis. Tad jau mūsu komandas spēlētājas ir zināmākas.”

Izmantotie resursi:volejbols.lv