06.11.2014. 23:30
Diāna Marcikeviča pārī ar Ukrainas tenisisti Katerinu Bondarenko otro nedēļu pēc kārtas sasniedza ITF 50 000 dubultspēļu turnīra pusfinālu ASV, šoreiz soļa attālumā no titula mača nokļūstot Floridā.

Ar ceturto numuru izliktās Marcinkeviča un Bondarenko Kaptiva salas turnīra 2. kārtā jeb ceturtdaļfinālā ar 7:5, 7:6(5) uzveica brazīlieti Mariju-Fernandu Alvešu un Taivānas pārstāvi Čieju Šu. Eiropas pāris abos setos sākumā nokļuva iedzinējos ar breiku, turklāt 1. setā izdevās atspēlēt trīs geimu deficītu.

Marcinkevičai ar 2008. gada "Australian Open" dubultspēļu turnīra čempioni Bondarenko otrais ITF 50 000 pusfināls pēc kārtas. Pagājušajā nedēļā viņas palika soli no fināla Teksasā. Piektdien pusfinālā Floridā pretī stāsies turnīra pirmais duets Anna Tatišvili (ASV) un Gabriela Dabrovski (Kanāda). Pusfināla sasniegšana dod 29 reitinga punktus.

Latvijas pirmā rakete Ziemeļamerikā pavada pēdējo no septiņām nedēļām. Pirmajās piecās viņa atradās Meksikā, kur izdevies uzvarēt viena ITF 25 000 vienspēļu turnīrā. Diāna mainījusi turnīru plānus un nākamajā nedēļā uz Indiju nedosies. Tur viņai bija garantēta vieta pamatturnīrā. Nākamās sacensībās paredzētas novembra vidū Polijā.CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties