14.12.2016. 21:00

Ranga 324. vietā esošā Marcinkeviča pagājušajā nedēļā kļuva par čempioni ITF 10 000 turnīrā Solapurā, kur bija izlikta ar pirmo numuru. Šonedēļ augstākas nozīmes sacensībās Punē (arī "hard" segums) viņai starp astoņām izsētajām tenisistēm tikt neizdevās, toties pašai 1. kārtā bija jāsacenšas ar izlikto spēlētāju, turnīra piekto numuru Šiho Akitu (#252).

Mačā, kas notika divas dienas, Marcinkeviča Japānas tenisistei piekāpās ar rezultātu 6:1, 4:6, 1:6. Spēle vakar tika pārtraukta pie rezultāta 1:3 pēdējā setā. Cīņai atsākoties, Diāna nespēja atgūt breiku, turklāt noslēdzošajā setā pie vārda vairs netika, zaudējot trīs geimus pēc kārtas.

Kamēr vienspēlēs Marcinkevičai neveiksme jau pirmajā mačā, dubultspēlēs krietni labākas sekmes, kopā ar Kapšaju gūstot divas uzvaras, kas nozīmē pusfināla sasniegšanu un 18 punktu iegūšanu. Ar ceturto numuru izliktā Latvijas un Ukrainas komanda pirmajā mačā ar 6:2, 6:2 sagrāva Taivānas un ASV duetu Čejaju Šu/Šanelle Van Ngujena, bet otrajā cīņā grūtākā spēlē uzvarēta Indijas komanda Kira Šrofa/Druti Tatačara Venugopala – 6:2, 6:7(6), 10:7. Tālāk par pusfinālu tik neizdevās, ar 2:6, 4:6 zaudējot Taizemes un Lielbritānijas duetam Kamonvana Buajama/Keitija Danne. Viņas ceturtdaļfinālā izslēdza sacensību galvenās favorītes Koniju Perinu un Valēriju Strahovu.

Marcinkeviča Punē spēlēja otro reizi. Debijā 2013. gadā viņa vienspēlēs tika līdz pusfinālam. Gada pēdējais turnīrs viņai būs jaunnedēļ Mumbajā, kur notiks tādas pašas nozīmes "hard" seguma sacensības.