09.01.2014. 10:37
Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča Austrālijas atklātā čempionāta sieviešu vienspēļu turnīra kvalifikācijas sacensību pirmās kārtas mačā ceturtdien pārliecinoši ar 4-6, 0-6 zaudēja talantīgajai Horvātijas tenisistei Anai Konjuhai.Šajā...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Šajā mačā Marcinkēviča debitēja "Grand Slam" sacensībās.

Pirmajā setā Latvijas pārstāve savu servi zaudēja jau pirmajā geimā, bet astotajā geimā nespēja izmantot seta gaitā vienīgo iekrāto breikbumbu. Savukārt otrajā setā Marcinkēviča savu servi nenosargāja pirmajā, trešajā un piektajā geimā, bet ceturtajā geimā izlaida no rokām divas iegūtās breikbumbas.

Par dalību kvalifikācijas sacensību pirmās kārtas mačā Marcinkēviča saņēma divus WTA ranga punktus.

Šobrīd 21 gadu vecā Marcinkēviča WTA rangā ieņem 218.vietu, kas ir augstākā viņas karjerā. Viņa līdz šim četras reizes spēlējusi WTA turnīru kvalifikācijā, bet ne reizi nav iekļuvusi pamatsacensībās.

Tikmēr decembra beigās 16.dzimšanas dienu nosvinējusī Konjuha šobrīd atrodas 239.pozīcijā, un arī tas ir viņas karjeras rekords. Pagājušajā gadā horvātiete Austrālijas atklātā čempionāta junioru sacensībās triumfēja gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs, bet vēlāk bija labākā arī ASV atklātā čempionāta junioru vienspēļu turnīrā. Abos šajos "Grand Slam" turnīros viņa pa reizei pamanījās pieveikt arī talantīgo Latvijas tenisisti Aļonu Ostapenko.

Arī šī gada sākumā Konjuha jau paspējusi sagādāt sensāciju. Pagājušajā nedēļā viņa Jaunzēlandes galvaspilsētā Oklendā notiekošā WTA "International" sērijas turnīra pirmajā kārtā pieveica galveno favorīti Robertu Vinči no Itālijas, kura pasaules rangā atrodas 14.pozīcijā. Turpinājumā otrajā kārtā horvātiete gan piekāpās amerikānietei Lorēnai Deivisai.

Austrālijas atklātā čempionāta kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā horvātiete tiksies ar francūzieti Matildi Jūhansoni, kura izlikta ar 18.numuru.

Vīriešu vienspēļu turnīra pamatsacensībās Latviju pārstāvēs Ernests Gulbis, sieviešu dubultspēļu sacensībās startēs Līga Dekmeijere, bet Ostapenko atkal piedalīsies junioru turnīrā.

Gulbis turnīrā būs izlikts ar 24.numuru, līdz ar to pirmajās divās kārtās viņam pretī nevarēs stāties kāds no citiem izliktajiem spēlētājiem.

Pamatturnīra izloze notiks piektdien.get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Solomins Aleksandrs Akadēmiskā airēšana, Kanoe airēšana, Smaiļošana
FTA
Reģistrēties