21.05.2014. 16:00
Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča trešdien Francijas atklātā čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas cīņā ar rezultātu 0-6, 0-6 kapitulēja ukrainietes Marinas Zaņevskas priekšā.Pirmajā setā Marcinkēviča zaudēja visos trijos...

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pirmajā setā Marcinkēviča zaudēja visos trijos geimos pie savas serves, kā arī neizmantoja nevienu no piecām breikbumbām. Arī otrajā setā Latvijas pārstāve neuzvarēja nevienā geimā pie savas serves, šoreiz pie iespējām iegūt kādu breiku netiekot.

Marcinkēviča pašlaik WTA rangā ieņem 199.vietu, bet pirms trim nedēļām viņa pirmoreiz karjerā iekļuva pasaules ranga labāko divsimtniekā, pakāpjoties uz 196.vietu.

Tikmēr par gadu jaunākā Zaņevska pašlaik pasaules rangā atrodas 139.pozīcijā, bet viņas rekords ir pērn ieņemtā 107.vieta.

Abas sportistes savā starpā iepriekš bija tikušās trīs reizes, allaž pārākai esot Ukrainas pārstāvei.

Par dalību šajā spēlē Latvijas pārstāve nopelnīja divus WTA ranga punktus.

Šī 21 gadu vecajai Marcinkēvičai bija otrā dalības reize "Grand Slam" turnīru kvalifikācijas sacensībās. Arī savā debijas turnīrā šīgada Austrālijas atklātajā čempionātā viņa piedzīvoja zaudējumu jau pirmajā kārtā.

Otrajā kvalifikācijas turnīra kārtā Zaņevska tiksies ar Saisai Dženu no Ķīnas, kura WTA rangā ieņem 133.vietu un turnīrā izlikta ar 21.numuru, vai pasaules ranga 153.pozīcijā esošo itālieti Nastasju Burnē. Savukārt trešajā kārtā iespējama tikšanās ar ungārieti Tīmeu Babošu, kura ir pasaules 100.rakete un turnīrā izlikta ar trešo numuru.

Lai iekļūtu Francijas atklātā čempionāta pamatturnīrā, sportistēm jāpārvar trīs kvalifikācijas sacensību kārtas.

Latviju Francijas atklātajā čempionātā pārstāvēs arī Ernests Gulbis un dubultspēļu speciāliste Līga Dekmeijere.Viļānu novada pašvaldība Viļānu novada pašvaldība Kultūras laukums 1a, Viļāni, Viļānu n., LV-4650
Čigurs Antons Čigurs Antons Džudo, Sambo
FTA
Reģistrēties