07.07.2015. 13:02
Latvijas tenisiste Diāna Marcinkēviča otrdien cieta neveiksmi Itālijas pilsētā Turīnā notiekošā ITF 25 000 sērijas turnīra vienspēļu sacensību pirmās kārtas mačā un, atgriežoties kortā pēc ilgstošas traumas ārstēšanas, joprojām cīnās bez uzvarām.

Pilna vērsija:

, Diena.lv, Sports

Pašlaik WTA ranga 356.pozīcijā esošā Marcinkēviča ar 4-6, 2-6 piekāpās austrietei Līzai Marijai Mozerei, kura turnīru iesāka vēl no kvalifikācijas un pašlaik pasaules rangā atrodama 409.vietā.

Zīmīgi, ka pirmajā setā Marcinkēviča bija izvirzījusies vadībā ar rezultātu 4-1, bet pēc tam pamanījās zaudēt nākamajos deviņos geimos.

Līdz ar to turnīru Marcinkēviča noslēgusi ar viena pasaules ranga punkta nopelnīšanu.

Tikmēr dubultspēļu turnīrā Marcinkēviča piedalīsies pārī ar zviedrieti Suzannu Celiku. Pirmo kārtu sportistes pārvarējušas bez cīņas, bet ceturtdaļfinālā spēkosies ar zviedrieti Kornēliju Listeri un Bernardi Peru no ASV, kuras izliktas ar trešo numuru.

Kā zināms, pēc ilgstošas traumas ārstēšanas Marcinkēviča kortā atgriezās maija beigās un pašlaik piedalās trešajā turnīrā kopš tā laika, bet pie uzvarām joprojām nav tikusi. Tiesa, tuvākajās nedēļās sportistei kritums WTA vienspēļu rangā vairs nav paredzams, jo nākamie punkti jāaizstāv vien septembra sākumā.

Marcinkēviča iepriekš šosezon bija piedalījusies vien februāra sākumā notikušajā Federāciju kausā, kad, būdama nevesela, devās kortā izšķirošajā duelī par vietas saglabāšanu Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā, duetā ar Aļonu Ostapenko svinot panākumu dubultspēlē un palīdzot Latvijai noturēties līgā.

Pagājušo gadu nesenā Latvijas labākā tenisiste Marcinkēviča noslēdza pasaules ranga 267.vietā, bet pēdējos piecos mēnešos, nepiedaloties turnīros, viņa izkritusi uz ceturto simtu, turklāt kļuvusi vien par Latvijas trešo raketi, jo viņu apsteigusi ne tikai Ostapenko, bet arī karjeru sekmīgi atsākusī Anastasija Sevastova.Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties