22.06.2015. 23:00
Leģendārais Argentīnas futbolists Djego Maradona plāno kandidēt uz Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) prezidenta amatu, pirmdien paziņoja žurnālists Viktors Ugo Moraless, kurš ir Maradonam pietuvināta persona.

Moraless par Maradonas plāniem paziņoja savā «Twitter» kontā, jo leģendārais futbolists to apstiprinājis sarunā. Moraless ir TV šova vadītājs televīzijas kanālā «Telesur».

FIFA pašreizējais prezidents šveicietis Zeps Blaters, kurš organizāciju vada kopš 1998.gada, jūnija sākumā paziņoja par atkāpšanos no amata, tikai četras dienas pēc tam, kad viņš tajā tika ievēlēts uz piekto termiņu.

79 gadus vecais Blaters no amata aizies, jo FIFA satricinājis korupcijas skandāls. ASV sāktā izmeklēšanā noskaidrots, ka 20 gadu laikā kukuļos FIFA amatpersonām samaksāti 150 miljoni ASV dolāru.

Lai Maradona varētu kandidēt uz FIFA prezidenta amatu, viņam jāsaņem piecu FIFA dalībvalstu atbalsts. Par atbalstu Maradonam jau paziņojis Venecuēlas prezidents Nikolas Maduro.

Pēc futbolista karjeras beigām Maradona bija Argentīnas izlases galvenais treneris, kā arī trenēja Apvienoto Arābu Emirātu klubu «Al-Wasl». Futbolista karjerā Maradona lielāko panākumu izcīnīja 1986. gadā, kad ar Argentīnas izlasi triumfēja Pasaules kausa finālturnīrā.Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Kučans Vasilijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties