24.10.2017. 08:18

Lai gan pirmajā periodā “Kings” piederēja pārsvars metienos – 17:10, vienīgos vārtus guva “Maple Leafs” – Mitčels Marners ar piespēli no aizvārtes atrada Metu Martinu, kurš meta neapturot ripu. Džonatans Kviks aizskāra ripu, taču metiens bija ļoti stiprs un ripa lēni ieslīdēja “Kings” vārtos - 1:0.

Otrajā trešdaļā mājinieki dubultoja pārsvaru – pēc uzvarēta iemetiena ripa tika piegādāta vārtu priekšā un pēc vairākiem metieniem Kviks bija bezspēcīgs - 2:0. Pēc minūtes Adriāns Kempe ar metienu virs Frederīka Andersena kājsarga panāca 2:1.

Arī noslēdzošajā periodā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Trešdaļas sākumā Patriks Marlo pielika nūju vārtu priekšā pēc partnera uzmetiena no zilās līnijas - 3:1, bet vēlāk Morgans Railijs neveiksmīgi apstrādāja ripu uz zilās līnijas spēlējot vairākumā, ko izmantoja Trevors Luiss – uzbrucējs aizskrēja pie “Maple Leafs” vārtiem un pārspēja Andersenu - 3:2.

Atlika spēlēt 7:41 minūti, taču rezultāts vairs nemainījās un Kanādas komanda svinēja septīto uzvaru deviņos mačos, sagādājot “Kings” pirmo zaudējumu pamatlaikā šosezon. Jāatzīmē Kanādas komandas vārtsargu Frederīku Andersenu, kurš spēles laikā atvairīja 36 metienus.

Citā mačā Sanhosē “Sharks” viegli pārspēja Ņujorkas “Rangers” ar 4:1. Logans Kutīrē atklāja rezultātu jau otrajā minūtē, bet perioda turpinājumā zviedru aizsargs Tims Heds dubultoja pārsvaru - 2:0. Otrās trešdaļas beigās Jonass Donskojs panāca 3:0, bet trešā perioda sākumā rezultāts bija jau graujošs – 4:0, atzīmējās Melkers Karlsons. Vienīgos vārtus “Rangers” labā guva Mika Zibenedžads - 1:4. “Sharks” vārtu vīrs Maiks Džons atvairīja 33 no 34 metieniem, kamēr viņa kolēģis otrajā laukuma pusē Henrīks Lundkvists – 21 no 24. “Rangers” ieņem priekšpēdējo vietu Austromus ar divām uzvarām desmit spēlēs, “Sharks” ar četrām uzvarām astoņos mačos atrodas ārpus “play-off” zonas.

NHL sezona turpināsies naktī uz 25. oktobri ar 11 spēlēm.

Izmantotie avoti:Official Site of the National Hockey League |...