31.12.2013. 21:09

Pagaidām gan nav atklāta precīza informācija par jaunā līguma finanšu pusi, taču tiek lēsts, ka spēlētājs sezonā nopelnīs aptuveni septiņus miljonus dolāru (3,6 miljonus latu).

«Šī ir ļoti nozīmīga diena man un ģimenei. Jūtos pagodināts, ka esmu tik lieliska kluba kapteinis. Šis līgums man ļaus turpināt pārstāvēt «Maple Leafs» turpmākajos gados ar lepnumu. Mums ir lieliska komandas organizācija, tāpēc ceru, ka nākotnē sasniegsim augstus mērķus,» pēc līguma parakstīšanas atzina 28 gadus vecais aizsargs.

Vienības ģenerālmenedžeris Deivids Noniss uzskata, ka Fanefs ir komandas līderis, tāpēc šāds notikums visam klubam nāks tikai par labu.

«Fanefs ir bijis viens no pamatiem, kad sākām veidot šo sastāvu. Viņš ir īsts līderis, kurš ir pierādījis sevi kā lielisku aizsargu visos hokeja aspektos. Fanefs spēlē ļoti nozīmīgu lomu klubā,» skaidrojis Noniss.

Iepriekšējais līgums hokejistam būtu beidzies 2014.gada 1.jūlijā.

Fanefu 2003.gadā draftēja NHL vienība Kalgarī «Flames», taču 2010.gada beigās viņš tika aizmainīts uz «Maple Leafs».

NHL karjerā Fanefs aizvadījis 639 spēles, kurās izcēlies ar 110 vārtu guvumiem un 245 rezultatīvām piespēlēm.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties