06.01.2015. 18:52
Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Toronto «Maple Leafs» vadība otrdien atlaidusi tās galveno treneri Rendiju Kārlailu, ar kuru iepriekšējā vasarā līgums tika pagarināts uz diviem gadiem.

  • Jāgrs kļūst par vecāko spēlētāju NHL vēsturē, kurš vienā spēlē guvis trīs vārtus 2015. g. 4. janvāris

Pašlaik vienības vadīšana uzticēta trenera līdzšinējiem palīgiem Pīteram Horačekam un Stīvam Spotam.

Kārlails kā spēlētājs divas sezonas pārstāvēja «Maple Leafs» komandu, bet amatā tika apstiprināts 2012.gada martā. Pirms tam viņš no 2005.gada trenēja Anaheimas «Ducks» vienību, 2007.gadā aizvedot to līdz triumfam Stenlija kausā.

Ārpus izslēgšanas turnīra «Maple Leafs» pagājušajā sezonā palika astoto reizi deviņu gadu laikā. Vienīgo reizi par Stenlija kausu šajā laikā tā cīnījās 2012./13.gada sezonā Kārlaila vadībā, kad izstājās jau pirmajā kārtā. Toreiz septītajā mačā pret vēlāko finālisti Bostonas «Bruins» komanda piedzīvoja vienu no traģiskākajām neveiksmēm vēsturē, kad trešajā trešdaļā bija vadībā ar 4:1, tomēr pamanījās ciest neveiksmi.

«Maple Leafs» komanda Stenlija kausu iepriekšējo reizi ieguva 1967.gadā un pašlaik aizvada garāko periodu bez titula no visām līgas vienībām.

Kārlails kā spēlētājs NHL aizvadīja vairāk nekā 1100 spēles

Toronto klubs ar 45 punktiem 40 spēlēs pašlaik ieņem Austrumu konferences kopvērtējuma astoto vietu.Lakshmi Ltd, SIA Stabu 20, Rīga, LV-1011
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties