( ! ) Notice: Undefined property: stdClass::$language in /var/www/clients/client11/web34/web/tools/cart.php on line 22
20.0004646704require_once( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/config.php' )../index.php:26
30.03318191240require_once( '/var/www/clients/client11/web34/web/in_site/config.cart.php' )../config.php:183
40.03328191768include( '/var/www/clients/client11/web34/web/tools/cart.php' )../config.cart.php:9
"Manchester United" savā laukumā nespēj pieveikt "Newcastle" :: Sporta-Klubi.lv

22.08.2015. 16:38
Šodien plkst. 14:45, ar spēli "Old Trafford" stadionā, kur "Manchester United" uzņēma "Newcastle United", sākās Anglijas Premjerlīgas trešā kārta. Neskatoties uz ievērojamo laukuma saimnieku pārsvaru visas spēles garumā, rezultatīvu sitienu nevienai no komandām izpildīt neizdevās un mačs beidzās ar neizšķirtu 0:0.

Tāpat kā pirms nedēļas, arī trešās spēļu kārtas atklāšanas maču aizvadīja "Manchester United", šoreiz savā laukumā tiekoties ar "Newcastle". Luiss van Gāls sākumsastāvā atkal veica tikai vienu izmaiņu. Maikls Keriks šoreiz palika rezervē, līdz ar to pirmo reizi spēli kopā uzsāka Morgans Šnaiderlins ar Bastianu Švainštaigeru. Laukuma saimnieki spēli uzsāka iespaidīgi, praktiski uzreiz iespiežot viesus savā laukuma pusē. Mančestrieši ievērojami labāk kā iepriekšējās spēlēs veidoja vārtu gūšanas momentus, vienīgi pārspēt Timu Krulu nekādi neizdevās. Savukārt Stīva Maklārena vadītā komanda ilgu laiku vispār neko uzbrukumā nespēja izveidot, bet 24. minūtē bija ļoti tuvu rezultāta atklāšanai, kad tikai vārtu pārliktnis glāba mājiniekus pēc Aleksandra Mitroviča ar galvu raidītās bumbas.

Pirmā puslaika otro daļu jau daudz aktīvāk un saskaņotāk aizvadīja "Newcastle" spēlētāji, kuri biežāk viesojās Serhio Romero sargāto vārtu tuvumā, radot reālas iespējas gūt vārtus. Savukārt mančestrieši puslaika beigu daļā vairs nebija tik precīzi saspēlē, kas traucēja nokļūt labās sitienu pozīcijās. Līdz ar to komandas atpūtā devās rezultāta tablo joprojām rādot nulles. Pārtraukumā galvenie treneri nekādas maiņas nebija sarūpējuši un mačs atsākās ar mājinieku umbas kontroli, kas gan atkal nekādus redzamus ieguvumus nedeva, jo viesi jau pirmajā puslaikā bija sapratuši kā pret šādiem pozicionāliem uzbrukumiem aizsargāties.

Jau 59. minūtē van Gāls veica maiņu, Švainštaigera vietā laukumā sūtot Keriku, kas gan kopējo ainu mājinieku snieguma ziņā nemainīja. Joprojām reālākās iespējas pārspēt Krulu bija vien ar tālsitieniem, kuri pārsvarā bija neprecīzi. Pēc vēl dažām minūtēm mājinieku sastāvā tika veikta otrā maiņa un šoreiz Adnana Januzaja vietā laukumā devās uzbrucējs Havjērs Ernandess. 74. minūtē mančestrieši izveidoja vienu no spēles labākajiem uzbrukumiem, bet pēc lieliskas Veina Rūnija piespēles Huans Mata uzreiz no gaisa šāva bumbu pāri mērķim. 80. minūtē kārta varoņdarbam bija pienākusi Krulam, kurš spēja atvairīt Ernandesa raidīto bumbu no tuvas distances. Līdz finālsvilpei "United" spēlētāji izmisīgi centās gūt uzvaras vārtus, Kriss Smolings paspēja raidīt bumbu pa vārtu stabu, tomēr veiksme šodien nebija mančestriešu pusē un mačs beidzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0.