08.01.2015. 20:39
Anglijas Premjerlīgas klubs "Manchester United" šodien apstiprinājis līguma parakstīšanu ar Spānijas futbola vārtsargu Viktoru Valdesu. Līgums parakstīts līdz nākamās sezonas beigām.

32 gadus vecais Viktors Valdess visu līdzšinējo karjeru pavadīja "Barcelona", bet pirms iepriekšējās paziņoja, ka pametīs Barselonas komandu. 2014. gada marta beigās iedzīvojās krustenisko saišu plīsumā un nevarēja laicīgi sagatavoties 2014./15. gada sezonai.

Oktobra beigās "Manchester United" paziņoja, ka Valdess sāks treniņus Mančestras kluba ārstu uzraudzībā, bet šodien MU informēja, ka ar spāņu vārtsargu ir noslēgts līgums uz 18 mēnešiem – līdz 2015./16. gada sezonas beigām. Līgumā iekļauta arī iespēja pagarināt vienošanos par vienu sezonu.

Valdess "Barcelona" sastāvā izcīnīja 21 titulu, to vidū trīs uzvaras UEFA Čempionu līgā un sešus Spānijas čempiona titulus. Viņa rēķinā ir arī 20 spēles Spānijas valstsvienībā. "Manchester United" rindās Valdess pagaidām pildīs otrā vārtsarga pienākumus, kluba mājaslapā norādīja MU galvenais treneris Luiss van Gāls.

Izmantotie resursi:Official Manchester United WebsiteKlubs 4, vingrošanas un veselības nodaļa K.Barona 117, Rīga, LV-1012
Semenkovs Vjačeslavs Bokss, Taekvondo, Kikbokss, MMA
FTA
Reģistrēties