18.12.2013. 23:49
Šovakar Anglijas Līgas kausa izcīņā tika noskaidrotas atlikušās divas pusfinālistes. "Manchester United" viesos tikās ar "Stoke City" un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:0. Bet "Tottenham Hotspur" pēc galvenā trenera Andrē Vilaša-Boaša atlaišanas ar rezultātu 1:2 savā laukumā piekāpās "West Ham".

Anglijas čempiones "Mancheser United" pieteikumā nebija komandas līdera Veina Rūnija, kamēr spēļu prakse tika dota Ešlijam Jangam un Andersonam, kuri pēdējā laikā laukumā parādās ļoti reti. Spēle "Britannia" stadionā tika aizvadīta diezgan skarbos laikapstākļos. Pirmajā puslaikā "Stoke" spēlētājiem nācās cīnīties ne tikai ar pretinieku spēlētājiem, bet arī ar ļoti spēcīgu pretvēju. Komandas nespēja izveidot reālas iespējas gūt vārtus, bet 29. minūtē galvenais tiesnesis Marks Klatenburgs bija spiests pārtraukt spēli, jo spēcīgajā lietū kļuva neiespējami redzēt notiekošo laukumā.

Dažas minūtes vēlāk gan spēlei nelabvēlīgie apstākļi bija beigušies un galvenais tiesnesis aicināja komandas atgriezties laukumā. Mača raksturs līdz pārtraukumam nemainījās, lielākā daļa cīņas tika pavadīta laukuma vidusdaļā, bet vārtsargiem darbs bija gaužām maz. "Manchester United" bumbu kontrolēja vairāk, tomēr līdz reāliem sitieniem pa vārtiem uzbrukumus izspēlēt nesanāca. Vienīgais reālais moments tika izveidots tikai pirmā puslaika kompensācijas laikā, kad pēc Krisa Smolinga ar galvu raidītās bumbas tā nonāca pie Džonija Evansa vārtu priekšā, bet to nācās apstrādāt un moments bija zudis.

Otrā puslaika sākumā turpinājās viesu aktīvāka spēle uzbrukumā, kura rezultātu deva 62. minūtē. Jangs ar Havjēru Ernandesu izspēlēja sieniņu un ar spēcīgu sitienu no soda laukuma robežas raidīja bumbu Tomasa Sorensena sargātajos vārtos (0:1). Nokļuvuši zaudētāju lomā "Stoke" metās atspēlēties, galvenokārt izmantojot savu spēcīgāko ieroci - centrējumus soda laukumā. Tomēr vārtus atkal guva "Manchester United" spēlētāji 78. minūtē, kad pēc Janga piespēles soda laukumā Patriss Evrā ar skaistu sitienu labajā vārtu stūrī dubultoja pārsvaru (0:2). Līdz ar to "Manchester United" iekļuva Līgas kausa pusfinālā.

Otrā šīvakara ceturtdaļfināla spēlē "Tottenham Hotspur" pirmajā spēlē galvenā trenera pienākumu izpildītāja Tima Šervuda vadībā, savā laukumā ar rezultātu 1:2 piekāpās "West Ham". Jāatzīmē, ka šosezon pirmo reizi sākumsastāvā izgāja uzbrucējs Emanuels Adebajors, kurš atzīmējās ar vārtu guvumu, tomēr ar to bija par maz uzvaras izcīnīšanai.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Sunderland - Chelsea 2:1 (1:1) Borini 88' Ki 118' - Katermols 46'(s.v.)
Leicester(2) - Manchester City 1:3 (0:2) Daiers 77' - Kolarovs 8' Džeko 41' 53'
Tottenham - West Ham 1:2 (0:0) Adebajors 67' - Džarviss 80' Maiga 85'
Stoke - Manchester United 0:2 (0:0) Jangs 62' Evrā 78'

Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Rīga/Lāse-R, volejbola klubs Uzvaras bulvāris 10, Rīga, LV-1048
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana