24.02.2012. 10:17
Nepārliecinošu sniegumu UEFA Eiropas līgas "play off" pirmās kārtas atbildes spēlē ceturtdien demonstrēja angļu futbola grands "Manchester United", kas ar 1:2 zaudēja Amsterdamas "Ajax".

Divu spēļu summā "Manchester United" gan uzvarēja ar 3:2 un iekļuva nākamajā kārtā.

Mančestras futbolisti jau spēles sestajā minūtē guva vārtus (Havjers Ernandess), taču turpinājumā "Ajax" guva divus vārtus (Arašs Ožbilizs un Tobijs Alderveirelds), padarot pēdējās minūtes par saspringtām, kurās mančestriešiem izdevās nosargāt sev labvēlīgo rezultātu.

UEFA Eiropas kausa astotdaļfinālā ceturtdien iekļuva pa trīs komandām no Spānijas un Nīderlandes - "Valencia", Madrides "Atletico" un Bilbao "Athletic" no Spānijas, kā arī "Twente", "PSV Eindhoven" un AZ Alkmaar" no Nīderlandes. Vēl astotdaļfinālā spēlēs divi angļu klubi (kopā ar "Manchester United" arī "Manchester City") un divi vācu klubi ("Hannover 96" un "Schalke 04"), bet pa vienam klubam būs no Grieķijas ("Olympiakos"), Ukrainas (Harkovas "Metaļļist"), Portugāles ("Sporting"), Itālijas ("Udinese"), Beļģijas (Lježas "Standard") un Turcijas ("Bešiktaš").