24.11.2013. 17:24
Šodien Anglijas Premjerlīgas 12. spēļu kārtā plkst. 15:30 "Manchester City" savā laukumā tikās ar "Tottenham Hotspur". Cerētā līdzvērtīgā cīņa gan izpalika, jo laukuma saimnieki diezgan viegli nokārtoja kārtējā pretinieka sagrāvi savā laukumā, šoreiz ar rezultātu 6:0.

"Manchester City" galvenais treneris Manuels Pelegrini atkal atstāja rezervē Anglijas izlases vārtsargu Džo Hārtu, turpinot uzticēties Kostelam Pantilimonam. Savukārt "Tottenham" vārtos pēc vienas spēles izlaišanas atgriezās Ugo Loriss. Mājinieki spēli iesāka vareni un jau pirmajā minūtē atklāja rezultātu. Loriss kļūdījās izsitot bumbu no soda laukuma, tā nonāca pie Serhio Agvero, ar kura sitienu gan vārtsargs tika galā, tomēr atkārtotais Hesusa Navasa raidījums vairs nebija tverams (1:0). Septītajā minūtē laukuma saimnieki jau paši izveidoja izcilu iespēju gūt vārtus, bet šoreiz Loriss nospēlēja lieliski, neitralizējot Agvero izgājienu pret vārtiem.

"Tottenham" ir viena no vājākajām līgas komandām uzbrukumu realizācijā un to apliecināja arī pirmajā puslaikā. Neskatoties uz to, ka "Manchester City" diezgan atklāti ļāva viesiem kontrolēt bumbu, nekādus neatrisināmus uzdevumus aizsargiem un vārtsargam netika sagādāti. Bet 34. minūtē laukuma saimnieki guva otros vārtus un atkal viss sākās ar Lorisa izsistās bumbas, pie kuras pirmais bija "City" spēlētājs. Sekoja piespēle soda laukumā Agvero, vārtsargs viņa raidīto bumbu paspēja atvairīt, bet tieši pa sitienam Alvaro Negredo (2:0). Vārti gan tika ieskaitīti Sandro, kurš paspēja bloķēt sitienu, bet bumba nodevīgi atsitusies pret otru kāju atrada ceļu tīklā. Septiņas minūtes vēlāk mājinieku pārsvars jau kļuva graujošs, kad Agvero beidzot spēja gūt vārtus, realizējot lielisku Navasa piespēli (3:0).

"Tottenham" pirms šīs spēles ne tikai kritizēja par vājo momentu realizāciju, bet tika slavēti arī par drošo spēli aizsardzībā, jo bija ielaidusi tikai sešus vārtus. Šodien gan arī šī pozitīvā statistika tika sabojāta. Mājinieki arī otrajā puslaikā turpināja apbrīnojami viegli apspēlēt viesu aizsardzības rindas un 50. minūtē Agvero guva savus otros vārtus spēlē, kad noslēdza Jaja Turē piespēli (4:0). Līdz ar to Argentīnas izlases uzbrucējs kļuva par pirmo spēlētāju līgā, kurš guvis 10 vārtus. Pagāja vēl piecas minūtes un vārtu gūšanas stafeti pārņēma Negredo, pie soda laukuma robežas eleganti apspēlējot aizsargu un uzreiz neatvairāmi raidot bumbu labajā vārtu augšējā stūrī (5:0). Jau spēles kompensācijas laikā treknu punktu sagrāvei pielika Navass, izmantojot kārtējo "Tottenham" rupjo kļūdu aizsardzībā. Līdz ar to "Manchester City" turpina savu iespaidīgo mājas spēļu sēriju Premjerlīgā, šosezon pārliecinoši apspēlējot "Etihad" stadionā visus pretiniekus.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
23.11. 14:45 Everton - Liverpool 3:3 (1:2) Miralass 8' Lukaku 72'82' - Koutinjo 5' Svaress 19' Staridžs 89'
23.11. 17:00 Arsenal - Southampton 2:0 (1:0) Žirū 22'86'
23.11. 17:00 Fulham - Swansea 1:2 (0:0) Pārkers 64' - Hjūzs 56'(s.v.) Šelvijs 80'
23.11. 17:00 Hull - Crystal Palace 0:1 (0:0) Benans 81'
23.11. 17:00 Newcastle - Norwich 2:1 (2:0) Remī 2' Gufrāns 38' - Fers 80'
23.11. 17:00 Stoke - Sunderland 2:0 (1:0) Adamss 30' N'zonzi 81'
23.11. 19:30 West Ham - Chelsea 0:3 (0:2) Lempards 21'(11m) 82' Oskars 34'
24.11. 15:30 Man City - Tottenham 6:0 (3:0) Navass 1'90' Sandro 34'(s.v.) Agvero 41'50' Negredo 55'
24.11. 18:00 Cardiff - Man United
25.11. 22:00 West Brom - Aston Villa