23.08.2015. 19:56
Šovakar plkst. 18:00 tika aizvadīta viena no intriģējošākajām Anglijas Premjerlīgas trešās kārtas spēlēm, kurā "Everton" savā stadionā uzņēma "Manchester City". Viesi otrajā puslaikā guva divus bezatbildes vārtus, izcīnot trešo uzvaru, šoreiz ar rezultātu 2:0 un joprojām atrodoties turnīra tabulas virsotnē.

Abu komandu savstarpējās spēles "Goodison Park" stadionā parasti izvēršas aizraujošas, īpaši tamdēļ, ka "Everton" savu skatītāju priekšā vienmēr cenšas uzvarēt pret jebkuru pretinieku. Abu vienību galvenie treneri neizdarīja pilnīgi nekādas izmaiņas salīdzinot ar iepriekšējās kārtas cīņām, kurās tika izcīnītas pārliecinošas uzvaras. Jau otrajā minūtē "Manchester City" bija laba iespēja atklāt rezultātu, tomēr Tims Hovards atvairīja spēcīgu Serhio Agvero sitienu. Lai gan laukuma saimnieki nedaudz vairāk kontrolēja bumbu pretinieku laukuma pusē, mančestrieši savus uzbrukumus veidoja ļoti ātri un 10. minūtē atkal vārtsargs glāba komandu pēc Agvero sitiena.

Liverpūliešiem aktīvākie spēlētāji uzbrukumu veidošanā bija Ross Bārklijs un Romelu Lukaku, un tieši šis duets 24. minūtē noorganizēja vārtu guvumu, vienīgi līnijtiesnesis precīzi fiksēja Lukaku nelielu aizmugures stāvokli piespēles brīdī. Puslaika beigu daļā "City" ar ļoti augstu un masveidīgu presingu iespieda uz vairākām minūtēm "Everton" savā laukuma pusē, tomēr ofensīvu pārvērst vārtu guvumā neizdevās. Roberto Martinesam jau kompensācijas laikā nācās veikt piespiedu maiņu, jo kreisās malas aizsargs Brendans Galovejs traumas dēļ cīņu turpināt nevarēja. Jāatgādina, ka "Everton" uz vairākiem mēnešiem ir palikuši bez sava pamatsastāva kreisās malas aizsarga Leitona Beinsa, līdz ar to šī pozīcija Martinesam noteikti šobrīd sagādā lielākās galvassāpes. Pirms paša pārtraukuma ļoti tuvu vārtu guvumam bija Lukaku, pēc kura izpildītā tiešā brīvsitiena bumba skāra pārliktni, bet no augšpuses.

Otro puslaiku atkal ar uzbrukumiem uzsāka "Manchester City" un jau 47. minūtē bija ārkārtīgi tuvu vārtu guvumam, kad pēc teicamas Rahīma Sterlinga piespēles Davids Silva mērķēja bumbu kreisajā vārtu stūrī, bet trāpīja pa stabu. 60. minūtē viesi beidzot atklāja rezultātu, kad pēc Sterlinga piespēles Aleksandrs Kolarovs no ļoti asa leņķa pamanījās raidīt bumbu Hovarda sargātajos vārtos (0:1). Laukuma saimniekiem nekas cits neatlika kā censties atspēlēties un 79. minūtē bija ļoti tuvu mērķa sasniegšanai, bet Gareta Barija stūrī raidīto bumbu no vārtu līnijas izsita komandas kapteinis Vensāns Kompanī. Punktu mačam 89. minūtē pielika Samirs Nasrī, kurš izmantoja asprātīgu un izcilu Jaja Turē piespēli (0:2). Līdz ar to "Manchester City" izcīnīja trešo uzvaru trijās Premjerlīgas spēlēs, neielaižot joprojām savos vārtos nevienu golu un demonstrējot lielisku sniegumu visās spēlēs.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Man. United - Newcastle 0:0
Leicester - Tottenham 1:1 (0:0) Mahrezs 82' - Alli 81'
Crystal Palace - Aston Villa 2:1 (0:0) Dans 71' Sako 88' - Suarē 77'(s.v.)
West Ham - Bournemouth 3:4 (0:2) Noubls 48'(11m) Kujate 53' Maigā 82' - Vilsons 11'28'79' Pjū 66'
Norwich - Stoke 1:1 (1:1) Martins 28' - Diufs 11'
Sunderland - Swansea 1:1 (0:1) Defo 62' - Gomiss 45'
West Brom - Chelsea 2:3 (1:3) Morisons 35'59' - Pedro 20' Košta 30' Aspilikueta 42'
Everton - Man. City 0:2 (0:0) Kolarovs 60' Nasrī 88'
Watford - Southampton 0:0
Arsenal - Liverpool 24.08. 22:00