19.07.2015. 12:11
Anglijas premjerlīgas klubs "Manchester City" parakstījis līgumu ar vienu no savas paaudzes talantīgākajiem futbolistiem Patriku Robertsu, kurš kļuvis jau par trešo augstākās raudzes angļu futbolistu, kas starpsezonā papildinājis Mančestras komanda.

Jau pagājušajā mēnesī tika ziņots, ka "Manchester City" risina sarunas ar "Fulham" par Roberta pāreju, kas ar dažādiem bonusiem no pamata summas pieciem miljoniem angļu mārciņu varētu sasniegt desmit miljonus. Sestdien "Fulham" galvenais treneris Kits Simonss apstiprināja, ka Robertss pametīs komandu, bet tagad "Manchester City" ir noslēguši līgumu ar jauno futbolistu.

Robertss kļuvis par trešo augstas klases angļu futbolistu, kurš pastiprinājis "Manchester City" komandu. Pirms tam šovasar komandai pievienojās Rahīms Stērlings un Fabiāns Delfs.

Pašlaik nav paredzēts, ka 18 gadus vecais futbolists būs daļa no "Manchester City" pirmās komandas. Tāpat pagaidām nav zināms, vai Robertss tiks izīrēts kādai citai komandai, lai nodrošinātu regulāru spēļu praksi pieaugušo līmenī.

Pagājušajā sezonā Robertss piedalījās tikai divās "Championship" līgas spēlēs "Fulham" sastāvā, kamēr komanda cīnījās par palikšanu Anglijas otrajā spēcīgākajā čempionātā. Bet 2014. gadā Robertss bija atslēgas spēlētājs "Fulham" jaunatnes komandas sastāvā, kas sasniedza Futbola Asociācijas (FA) Jauniešu kausa finālu, kā arī palīdzēja Anglijas izlasei triumfēt Eiropas U17 čempionātā.

Izmantotie resursi:goal.comOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties