04.10.2014. 21:28
Šovakar plkst. 19:30 Anglijas Premjerlīgas septītajā kārtā spēli aizvadīja čempionvienība "Manchester City", Birmingemā tiekoties ar "Aston Villa". Viesi tikai mača galotnē guva divus vārtus, izcīnot uzvaru ar rezultātu 2:0.

Iepriekšējā sezonā Manuela Pelegrini vadītā komanda Birmingemā piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 2:3 un arī šovakar cīņa nesolījās būt viegla, jo "Aston Villa" negaidīti veiksmīgi uzsākusi sezonu, pirms šī mača atrodoties septītajā vietā turnīra tabulā. Pirmajā puslaikā izteikti dominēja laukumā "Manchester City" komanda, bet mājinieki atbildēja ar retiem pretuzbrukumiem. Labas iespējas viesu sastāvā neizmantoja Serhio Agvero, Edins Džeko un Aleksandrs Kolarovs. Īpaši izteikts pārsvars bija redzams puslaika pēdējās minūtēs, kad laukuma saimnieki vispār netika ārā no sava soda laukuma. Labāko momentu neizmantoja Džeko, kura raidīto bumbu izsita aizsargs Ali Sisoko. Pola Lamberta komandu no vārtu zaudējuma glāba tiesneša aicinājums doties atelpā.

Otrā puslaika sākumā viesi neizmantoja vēl vienu izcilu iespēju gūt vārtus, kad Agvero izgājienā pret vārtsargu raidīja bumbu pa labo vārtu stabu. Turklāt uzreiz mājinieki aizskrēja pretuzbrukumā, šoreiz viens pret Džo Hārtu nokļuva Kīrans Ričardsons, bet vārtsargu pārspēt nespēja. Vēl pēc minūtes Davids Silva beidzot piespieda glābt komandu arī Bredam Guzanam, kurš spēja reaģēt uz nepatīkamu sitienu. Spēle kļuva daudz atklātāka no mājinieku puses, acīmredzot pēc trenera norādījuma nepiespiesties tik tuvu saviem vārtiem. Birmingemieši izveidoja vairākus ļoti labus uzbrukumus, tomēr noslēguma stadijā pietrūka precizitāte piespēlēs. Tuvojoties mača beigām "Manchester City" atkal iespieda mājiniekus savā soda laukumā, tomēr šoreiz izturēt šo pārbaudījumu nespēja. 82. minūtē Jaja Turē pietuvojās soda laukumam un negaidīti vārtsargam, ar perfektu raidījumu kreisajā vārtu stūrī beidzot pārspēja Guzanu, gūstot tik svarīgos vārtus (0:1). 88. minūtē ar precīzu raidījumu izcēlās arī Agvero, likvidējot jebkādas atlikušās šaubas par mača uzvarētāju (0:2).

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
04.10. 17:00 Liverpool - West Brom 2:1 (1:0) Lalana 45' Hendersons 61' - Bereino 56'(11m)
04.10. 17:00 Swansea - Newcastle 2:2 (1:1) Bonī 17' Rutledžs 50' - Sisē 43'71'
04.10. 17:00 Sunderland - Stoke 3:1 (2:1) Vikhems 4' Flečers 23'79' - Adams 15'
04.10. 17:00 Hull - Crystal Palace 2:0 (0:0) Diame 60' Jelavičs 89'
04.10. 17:00 Leicester - Burnley 2:2 (2:1) Šlups 33' Mahrezs 40' - Naitlijs 39' Voless 90'
04.10. 19:30 Aston Villa - Man City 0:2 (0:0) Turē 82' Agvero 88'
05.10. 14:00 Man United - Everton
05.10. 16:05 Chelsea - Arsenal
05.10. 16:05 Tottenham - Southampton
05.10. 18:15 West Ham - QPR