02.01.2016. 19:29
Anglijas futbola premjerlīgas klubs Mančestras «United» sestdien 20.kārtas mačā ar 2:1 (0:0) savu skatītāju priekšā uzveica Svonsī «City», pārtraucot astoņu neuzvarēto spēļu sēriju.

Tāpat kā iepriekšējās astoņās mājās spēlēs, arī šajā «United» pirmajā puslaikā nespēja gūt vārtus.

Tomēr jau otrā puslaika otrajā minūtē franču uzbrucējs Entonijs Marsiāls viltīgi sita bumbu ar galvu un izvirzīja mājiniekus vadībā, bet mača 70.minūtē Islandes futbolists Gilfi Sigurdsons pārcēla bumbu pāri «United» vārtsargam Davidam de Hejam, tādējādi izlīdzinot rezultātu.

Tiesa, septiņas minūtes vēlāk Mančestras vienība atguva vadību, kad precīzs bija komandas kapteinis Veins Rūnijs.

Ar 188 gūtiem vārtiem premjerlīgas turnīrā Rūnijs kļuvis par otru visu laiku rezultatīvāko spēlētāju čempionātā. Par vieniem gūtiem vārtiem mazāk ir bijušajai «United» zvaigznei Endijam Kolam, bet 260 vārtus premjerlīgā guvis Alans Šīrers.

Iepriekšējo reizi Mančestras klubs uzvaru izcīnīja vien 21.novembrī, kad premjerlīgas mačā viesos ar 2:1 pieveica «Watford». Pēc tam sekoja četri neizšķirti un četri zaudējumu premjerlīgas un UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīra spēlēs, kas būtiski apdraudēja galvenā trenera Luija van Gāla krēslu.

Tikmēr par vienīgo premjerlīgas līderi kļuvusi Londonas «Arsenal», kas savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja Ņūkāslas «United». Uzvaras vārtus mājiniekiem 18 minūtes pirms pamatlaika beigām guva franču aizsargs Lorāns Kosjeļni.

Savukārt iespēju nostāties līdzās «Arsenal» kopvērtējuma galvgalī neizmantoja Lesteras «City», kas savā laukumā nospēlēja neizšķirti 0:0 (0:0) ar «Bournemouth». Pusstundu pirms finālsvilpes par pēdējās cerības pārkāpumu viesi nonāca mazākumā, turklāt «City» ieguva iespēju izpildīt 11 metru soda sitienu, taču «Bournemouth» dāņu vārtsargs Kaspers Šmeihels uzminēja mājinieku uzbrucēja Rijāda Mahreza raidītās bumbas virzienu un glāba savu komandu no zaudējuma.

Vēl vienā premjerlīgas mačā Vesthemas «United» ar 2:0 (1:0) savā laukumā uzveica «Liverpool».

Mača rezultātu spēles desmitajā minūtē atklāja Mičels Antonio, kurš bija precīzs pēc ekvadorieša Enera Valensijas centrējuma soda laukumā. Savukārt otrā puslaika desmitajā minūtē pēc līdzīgas epizodes Endrū Kerols panāca jau 2:0.

Iepriekšējā kārtā Vesthemas vienība ar 2:1 uzveica «Southampton», pārtraucot vairāk nekā divus mēnešus ilgušo neuzvarēto spēļu sēriju premjerlīgas mačos. Savukārt «Liverpool» nu piedzīvojuši otro zaudējumu pēc kārtas.

Premjerlīgas kopvērtējumā līdere ar 42 punktiem 20 spēlēs ir Londonas «Arsenal», bet Lesteras «City» kontā par diviem punktiem mazāk. Trešo vietu kopvērtējumā ar 36 punktiem ieņem Mančestras «City», kas sestdien tiksies ar «Watford», bet par punktu mazāk Totenhemas «Hotspur» rēķinā, kas svētdien viesosies pie Liverpūles «Everton». Piektā ar 33 punktiem ir Mančestras «United», bet par punktu mazāk Vesthemas «United» kontā.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa