15.01.2017. 20:00

Mančestras ''United'' līdz šai dienai bija uzvarējusi sešas spēles pēc kārtas, bet savukārt ''Liverpool'' aizvadītajā spēļu kārtā demonstrēja ne to labāko sniegumu un cīnījās neizšķirti ar pastarīti ''Sunderland'' (2:2).

Žuzē Morinju spēlei nevarēja pieteikt vienīgi Eriku Beiliju, kurš šobrīd pārstāv Kotdivuāras izlasi Āfrikas Nāciju kausā. Liverpūles trenerim Jirgenam Klopam nācās iztikt bez svainotā Džoela Matipa un Sadio Manē, kurš līdzīgi kā Beilijs piedalās Nāciju kausā, kur stiprina Senegālas izlases rindas. Jāpiebilst, ka ''Liverpool'' rindās atgriezies iepriekš savainotais komandas kapteinis Džordans Hendersons.

''Manchester United'': De Hejs – Darmjans (Fellaini 76'), Roho, Džounss, Valensija – Pogbā, Keriks (Rūnijs 46'), Errera – Marsiāls (Mata 65'), Ibrahīmovičs, Mhitarjans

''Liverpool'': Miņolē – Milners, Klavans, Lovrens, Aleksandrs-Arnolds – Džans, Hendersons, Veinaldums – Lallana, Oridži (Koutinju 61'), Firmino

Mača ievadā abas komandas demonstrēja līdzvērtīgu sniegumu, tomēr kādā no epizodēm, kad tika izspēlēts stūra sitiens pie Mančestras vārtiem, Pols Pogbā cīnījās par bumbu, tomēr pārkāpa noteikumus pret Dejanu Lovrenu, par ko nopelnīja 11 metru sitienu uz saviem vārtiem. Pendeli aukstasinīgi realizēja Liverpūles 11 metru sitienu eksperts Džeimss Milners, panākot 0:1

Puslaika vidusdaļā Lovrens iešļūca kājās Antonī Marsiālam, tomēr, lai arī vispirms trāpīja bumbā, tiesnesis vienalga viņam piešķīra dzelteno kartīti. Uzreiz nākamajā epizodē pēc stūra sitiena Pogbā, nespēdams savaldīt emocijas, burtiski žņaugdams Džordanu Hendersonu, norāva viņu zemē. Spēle netika apturēta, bet Divoks Oridži uzreiz pārkāpa noteikumus pie paša soda laukuma pret Anderu Erreru, pēc kura bīstamu brīvsitienu izpildīja Zlatans Ībrahimovičs, bet Simons Miņolē to meistarīgi atvairīja.

Otrā puslaika sākumā Marsiāls labi pacīnījās laukuma centrā, izcīnot bumbu un iesākot bīstamu pretuzbrukumu, ko gan pašam pēc Mhitarjana piespēles neizdevās noslēgt. ''United'' kādu brīdi pieturēja bumbu, turklāt periodiski nonāca bīstamā tuvumā Liverpūles vārtiem. Klopa vadītā vienība kādā no epizodēm aizskrēja labā pretuzbrukumā, tomēr rezultātu nespēja dubultot.

9 minūtes pirms pamatlaika beigām uz maiņu nākušais Veins Rūnijs gandrīz izlīdzināja rezultātu, uzbrucējam spēcīgi no gaisa uzsitot pa vārtiem, tomēr Miņolē glāba. Sekoja vēl viens uzbrukums, kad pēc centrējuma Maruāns Fellaini bumbu raidīja pret vārtu stabu, taču tā atlēca pie Marsiāla un pēc francūža piespēles Zlatans skaisti sita bumbu vārtos ar galvu, iegūstot emocionālu izlīdzinājumu – 1:1.

Jāsaka, ka tiesnesim šajā epizodē bija jāpieņem sarežģīts lēmums, jo iepriekš, spriežot pēc atkārtojuma, Marsiāls atradās minimālā aizmugurē un ļoti tālu no pēdējā ''Liverpool'' aizsarga. Vārti tika ieskaitīti un spēle noslēdzās ar nemainīgu rezultātu.