17.05.2017. 23:36

Jau pirms šīs spēles bija skaidrs, ka Mančestras ''United'' šosezon izcīnījusi sesto vietu un pēdējās divas spēles Žuzē Morinju vadītajam klubam neko neizšķirtu neatkarīgi no rezultātiem. ''United'' garantējusi arī vietu UEFA Eiropas līgas grupu turnīrā, jo šosezon izcīnīja Anglijas Līgas kausu.

Morinju šovakar nespēlēja ar otro sastāvu, bet gan vairāk eksperimentēja ar pamatsastāva futbolistu un tuvāko rezervistu izvietojumu laukumā. Malējā aizsarga postenī darbojās centra aizsargs Eriks Bajī, zem uzbrucēja spēlēja Henrihs Mhitarjans, bet smailē atgriezies komandas kapteinis Veins Rūnijs.

Arī ''Southampton'' liktenis Premjerlīgā šosezon ir izlemts. Komanda nevar pakāpties augstāk par astoto vietu, taču var noslīdēt mazliet zemāk. ''Southampton'' zaudējusi iespēju iekļūt Eirokausos, taču arī veiksmīgi izvairījusies no izkrišanas un atlikušajās divās spēlēs komandas treneri var izmantot eksperimentiem.

''Southampton'': Forsters – Targets, Jošida, Stefenss, Sedriks (Pīds 69')– Vords-Prauss (Boufals 77'), Romeu, Deiviss – Redmonds, Gabiadini (Rodrigess 62'), Tadičs

''Manchester United: Romero – Darmjans, Džounss, Smolings, Bajī – Tvanzebe (Keriks 64'), Fellaini (Errera 75') – Marsiāls, Mhitarjans, Mata (Rešfords 69') – Rūnijs

Spēle jau no pirmajām minūtēm bija ļoti līdzīga. ''Southamtpon'' nebaidījās daudz uzbrukt, taču arī Mančestra nesēdēja rokas klēpī salikusi. Jau spēles piektajā minūtē ''Sunderland'' itāļu spīdeklis Manolo Gabiadini tika pie iespējas sist 11 metru sitienu, taču Romero uzminēja sitiena virzienu un neļāva viņam atklāt rezultātu.

Uzbrukumā bija aizkavējies Eriks Bajī, kurš ar presinga palīdzību pamanījās likt pretiniekiem kļūdīties. Kotdivuārietis ieguva bumbu un kā centra aizsargs demonstrēja flanga pussarga cienīgu tenhiku, pēc neliela skrējiena izkārtojot sev sitienu no ļoti labas pozīcijas, taču Freizeru Forsteru pārspēt viņam neizdevās. Nedaudz vēlāk laba iespēja bija arī Antonī Marsiālam, bet arī viņam neizdevās rezultātu atklāt.

''Southampton'' savukārt tika pie brīvsitiena iespējas, bet Natans Redmons bumbu grieza nedaudz garām tuvajam devītniekam. Pēc neilga brīža Redmondam bija vēl viena laba iespēja gūt vārtus, taču pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrajā puslaikā turpinājās spraiga cīņa un šķita, ka vairāk uzvarēt grib mājinieki ''Southampton''. Mājinieki daudz aktīvāk uzbruka, turklāt tas apliecinājās arī statistikas ailītēs, piemēram, bumbas kontroles procents (53% - 47%) un sitieni vārtu virzienā (17 - 11). Vārtus neviena no komandām tā arī neguva, un mačs noslēdzās ar draudzīgu neizšķirtu.