24.09.2016. 19:46
Anglijas futbola premjerlīgas spēlē sestdien Mančestras «United» komanda iesita četrus vārtus pirmajā puslaikā un ar rezultātu 4:1 (4:0) savā laukumā sagrāva pagājušās sezonas čempioni Lesteras «City».

Vispirms spēles 22.minūtē rezultātu atklāja Kriss Smolings, bet pēc tam Mančestras «United» trīs reizes izcēlās piecu minūšu laikā puslaika izskaņā, kad precīzi bija Huans Mata, talantīgais Markuss Rešfords un Pols Pogbā.

Otrajā puslaikā čempioniem vienus vārtus atguva Demari Grejs, tomēr ar to bija par maz uzvarai.

Saistītie raksti

Francijas izlases pussargam Pogbā šie bija pirmie gūtie vārti Mančestras komandas rindās. Vasarā viņš no Turīnas «Juventus» tika iegādāts par jaunu transfēru rekordu pasaulē.

Premjerlīgas līderpozīcijā ir Mančestras «City» komanda, kas piecās spēlēs tikusi pie maksimāli iespējamajiem 15 punktiem. Par diviem punktiem atpaliek Liverpūles «Everton», bet Mančestras «United» ar 12 punktiem pakāpusies uz trešo vietu, tomēr tā pagaidām aizvadījusi vairāk mačus nekā konkurenti. Pie 11 punktiem tikusi Totenhemas «Hotspur», bet pa desmit punktiem guvušas galvaspilsētas vienības «Arsenal» un «Chelsea», kā arī «Liverpool».

Vēlāk sestdien savā starpā tiksies «Arsenal» ar «Chelsea», bet Mančestras «City» uzņems Svonsī «City», kamēr «Liverpool» centīsies pieveikt Hallas «City». Tikmēr «Everton» viesos tiksies ar «Bournemouth», bet «Hotspur» spēkosies ar «Middlesbrough» futbolistiem.

Savukārt čempione no Lesteras pirmajās sešās spēlēs guvusi vien septiņus punktus, kas kopvērtējumā dod 12.vietu.