30.08.2015. 20:45
Pirmo zaudējumu Anglijas futbola premjerlīgas sezonā svētdien cieta titulētā Mančestras «United» komanda, kas izbraukumā ar 1:2 (0:0) piekāpās Svonsī «City».

Šī mača rezultāts tika atklāts vien otrajā puslaikā, turklāt to izdarīja Mančestras klubs, kad 48.minūtē bumbu mājinieku vārtos raidīja spāņu pussargs Huans Mata. Tiesa, ne pārāk ilgā laikā Svonsī komandas futbolisti rezultātu izlīdzināja un arī izvirzījās vadībā, jo 61. un 66.minūtē izcēlās attiecīgi Ganas zvaigzne Andrē Ajevs un Francijas futbolists Bafetimbi Gomiss, kuram šosezon šie ir jau ceturtie vārti.

Līdz ar to Svonsī «City» futbolistiem Mančestras komandu izdevies uzvarēt jau trešo reizi pēc kārtas.

Pie uzvaras tikmēr izdevies tikt «Southampton», kas savā laukumā ar 3:0 (1:0) apspēlēja Noridžas «City».

Uzvarētāju labā divus vārtus guva serbs Dušans Tadičs.

Iepriekšējās sezonas Anglijas premjerlīgas čempione Londonas «Chelsea» sestdien piedzīvoja zaudējumu jaunās sezonas ceturtās kārtas mačā, savā laukumā ar 1:2 (0:0) atzīstot vēl viena Londonas kluba «Crystal Palace» pārākumu.

Viesus vadībā mača 65.minūtē izvirzīja Mali pussargs Bakarijs Sako, bet kolumbiešu uzbrucējs Radamels Falkao pēc 14 minūtēm rezultātu izlīdzināja.

Tomēr deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām uzvaras vārtus «Crystal Palace» labā guva aizsargs Džoels Vords.

Zīmīgi, ka ar četriem punktiem četrās pirmajās sezonas cīņās «Chelsea» kā čempiones titula aizstāvētāja sasniegusi Blekbērnas «Rovers» 1995./96.gada sezonā iespēto antirekordu.

Savukārt vicečempioni Mančestras «City» futbolisti sestdien ar 2:0 (0:0) savā laukumā pārspēja «Watford» vienību, sasniedzot jaunu kluba rekordu - desmit pēc kārtas uzvarētas cīņas Anglijas premjerlīgā.

Premjerlīgas līderpozīcijā ar četrās cīņās izcīnītiem 12 punktiem ir Mančestras «City», kamēr otro vietu ar deviņiem punktiem ieņem «Crystal Palace» futbolisti, bet pēc tam ar astoņiem punktiem seko Lesteras «City» un Svonsī «City». Pa septiņiem punktiem tikmēr ieguvušas Mančestras «United», Londonas «Arsenal» un «Liverpool».

«Chelsea» tikmēr ar četriem punktiem atrodama vien 13.vietā.

Jēkabpils Lūši, sporta klubs Zīlāni, "Dārzupītes" 4, Kūku p., Krustpils n., LV-5222