22.03.2015. 17:46
Pie uzvaras Anglijas premjerlīgas mačā svētdien tika Mančestras «United», kas izbraukumā ar 2:1 (1:0) vairākumā pieveica «Liverpool».

Mančestras klubs vadībā izvirzījās jau 14.minūtē, kad pēc lieliskas Andera Erreras piespēles rezultātu atklāja cits spāņu pussargs Huans Mata, kuram tie bija pirmie vārti premjerlīgā pēc 11 spēļu pārtraukuma.

If you're happy to see Juan Mata nets the eventual winner for #mufc at Anfield - what a goal! RT this! https://t.co/3YW8H4GOiP— Greg Reigns (@BestReigns) March 22, 2015

Abas komandas nekautrējās spēlēt gana atklātu spēli, bet jau 46.minūtē «Liverpool» komanda palika mazākumā, kad par uzkāpšanu uz Erreras kājas tika noraidīts mājinieku kapteinis Stīvens Džerards. Zīmīgi, ka tobrīd viņš nupat bija uznācis laukumā uz maiņu, bet jau pēc aptuveni 40 spēles sekundēm pamanījās nopelnīt sarkano kartīti.

Viesi no Mančestras komandas dubultoja pārsvaru 59.minūtē, kad ar lielisku sitienu kritienā vēlreiz izcēlās Mata, kurš pirms tam saņēma teicamu piespēli no daudz kritizētā Anhela di Marijas. Par spīti tam, ka «Liverpool» spēlēja mazākumā, komanda nekautrējās doties uzbrukumā. Tas vainagojās panākumiem 69.minūtē, kad vienus vārtus atguva Daniels Staridžs.

Atlikušajā pamatlaika daļā turpinājās asa cīņa abu vienību izpildījumā, turklāt jau kompensācijas laikā Mančestras klubs tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, taču Veins Rūnijs to nerealizēja.

Tikmēr sestdien pie kārtējās uzvaras tika arī pašreizējā Anglijas čempione Mančestras «City», kas savu skatītāju priekšā ar 3:0 (2:0) pārspēja Vestbromvičas «Albion».

Mača rezultātu 27.minūtē atklāja Mančestras kluba janvāra ieguvums Vilfrīds Bonī, bet 13 minūtes vēlāk brazīliešu pussargs Fernandu panāca jau 2:0. Šim duelim galapunktu pielika Davids Silva, kurš trešo bumbu «Albion» vārtos raidīja 77.minūtē.

Pie panākuma sestdien tika arī Totenhemas «Hotspur», kas savā laukumā ar 4:3 (2:1) pieveica Lesteras «City».

Uzvarētāju sastāvā ar trim vārtiem jeb «hat-trick» izcēlās Herijs Keins.

Pie panākuma tikusi arī Londonas «Arsenal», kas izbraukumā ar 2:1 (2:0) pārspēja Ņūkāslas «United».

Anglijas premejrlīgas kopvērtējumā līdere ar 64 punktiem 28 spēlēs ir Londonas «Chelsea», bet trīs punktus atpaliek Mančestras «City», kas gan aizvadījusi par divām spēlēm vairāk. 60 punktus tikmēr iekrājusi «Arsenal», bet vēl par punktu atpaliek Mančestras «United».