28.09.2013. 19:09
Šodien Anglijas Premjerlīgas sestajā spēļu kārtā negaidītus zaudējumus piedzīvoja abi Mančestras klubi. "Manchester United" savā laukumā ar 1:2 piekāpās "West Bromwich Albion", bet "Manchester City" izbraukumā ar 2:3 zaudēja "Aston Villa".

Komandas sākumsastāvā Deivids Moizs veica vairākas izmaiņas salīdzinot ar iepriekšējo Premjerlīgas spēli. Laukumā izgāja Šindži Kagava, Luišs Nani, Andersons un Havjērs Ernandess, bet Robins van Pērsijs palika uz rezervistu soliņa. Likumsakarīgi laukuma saimnieki pirmajā puslaikā uzbruka vairāk, bet WBA atbildēja ar pretuzbrukumiem, kuri reizēm izdevās ļoti bīstami. Mājiniekiem spēles sākumā laukumā aktīvākais bija Nani, pēc kura piespēlēm soda laukumā Ernandesam divas reizes tikai nedaudz neizdevās aizsniegties līdz bumbai. Neskatoties uz izveidotajām iespējām laukuma saimniekiem tā arī neizdevās pirmajā puslaikā atklāt rezultātu.

Jau otrā puslaika sākumā Moizs laukumā sūtīja Adnanu Januzaju, kurš nomainīja Kagavu. Bet pirmo vārtu gūšanas iespēju izveidoja viesi, kad Viktora Aničebes sitienu pa vārtiem atvairīja Davids De Hea. "Manchester United" vāji sāktais otrais puslaiks ātri atainojās arī uz rezultātu tablo. WBA uzbrucējs Morgans Amalfitano no labās malas negaidīti viegli apspēlēja Rio Ferdinandu un izrēķinājās ar De Hea (0:1). Laukuma saimnieki gan atspēlējās jau pēc trīs minūtēm, kad Veina Rūnija centrējuma laikā soda laukumā neviens bumbu neskāra un tā trāpīja vārtu stūrī (1:1). Tomēr laukuma saimnieku aizsardzība otrajā puslaikā bija zem katras kritikas un 67. minūtē Seido Bereino atjaunoja viesu pārsvaru, spēcīgi raidot bumbu no soda laukuma robežas vārtu tīklā (1:2).

Moizs sūtīja laukumā gan van Pērsiju, gan Maruanu Felenī, tomēr atlikušajā spēles laikā komanda nespēja panākt kaut vai neizšķirtu rezultātu savu skatītāju priekšā, līdz ar to "Manchester United" piedzīvoja jau otro zaudējumu pēc kārtas.

Viesi jau no spēles pirmajām minūtēm apliecināja favorītes statusu, kuru realizēt gūtajos vārtos izdevās tikai pirmā puslaika pēdējā minūtē, kad pēc stūra sitiena soda laukuma vidū nepiesegtais Jaja Turē raidīja bumbu vārtos (0:1). Toties jau pašā otrā puslaika sākumā "Aston Villa" spēlētāji izlīdzināja rezultātu. Karims El Ahmadi 51. minūtē no soda laukuma labās malas raidīja bumbu precīzi kreisajā vārtu apakšējā stūrī, neatstājot Džo Hārtam nekādas cerības (1:1). Tomēr piecas minūtes vēlāk viesi atkal atguva vadību, kad precīzi ar galvu bumbu vārtos raidīja Edins Džeko.

Tomēr "Aston Villa" šokēja viesus, divu minūšu laikā gūstot divus vārtus. Vispirms 73. minūtē Leandro Bakuna ar perfekti izpildītu soda sitienu trieca bumbu vārtu kreisajā augšējā stūrī. Bet jau pēc neilga brīža iekrita "Manchester City" aizsardzība. Pēc tāli izsistas vārtsarga Breda Guzana bumbas Andreass Vaimans nokļuva viens pret Hārtu un neatstāja viņam nekādas cerības (3:2). Visi viesu pūliņi atgūt kaut vai vienus vārtus nebija sekmīgi, līdz ar to "Manchester City" joprojām nav uzvarējusi nevienā izbraukuma spēlē jaunajā Premjerlīgas spēlē, piedzīvojot zaudējumu arī šodien.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
28.09. 14:45 Tottenham - Chelsea 1:1 (1:0) Terijs 65' - Sigurdsons 19'
28.09. 17:00 Aston Villa - Man City 3:2 (0:1) El Ahmadi 51' Bakuna 73' Vaimans 75' - J.Turē 45' Džeko 56'
28.09. 17:00 Man United - West Brom 1:2 (0:0) Rūnijs 57' - Amalfitano 54' Bereino
28.09. 17:00 Fulham - Cardiff 1:2 (1:1) Ruizs 45' - Kokers 12' Mačs 90'
28.09. 17:00 Hull - West Ham 1:0 (1:0) Breidijs 12'(11m)
28.09. 17:00 Southampton - Crystal Palace 2:0 (0:0) Osvaldo 47' Lamberts 49'
28.09. 19:30 Swansea - Arsenal
29.09. 15:30 Stoke - Norwich
29.09. 18:00 Sunderland - Liverpool
30.09. 22:00 Everton - Newcastle