26.08.2014. 10:24
Anglijas futbola premjerlīgas pagājušās sezonas divu spēcīgāko klubu duelī pirmdien čempioni Mančestras City ar rezultātu 3:1 (1:0) savā laukumā pārspēja Liverpool.Uzvarētājiem divus vārtus guva Melnkalnes uzbrucējs...

Uzvarētājiem divus vārtus guva Melnkalnes uzbrucējs Stevans Jovetičs, bet reizi precīzs bija argentīnietis Serhio Agvero, kurš tikai 23 sekundes pirms tam bija izgājis laukumā. Tas līdz 70.minūtei ļāva laukuma saimniekiem pārņemt vadību ar 3:0.

Mača beigu daļā cits City argentīnietis Pavlo Savaleta ieraidīja bumbu savos vārtos, un cīņa noslēdzās ar rezultātu 3:1.

Pāris stundu pirms šīs spēles Liverpool iegādājās skandalozo itāļu uzbrucēju Mario Balotelli, kurš pirms pusotra gada vēl pārstāvēja tieši City vienību.

Līdz ar to pēc pirmajām divām jaunās premjerlīgas sezonas kārtām pa sešiem punktiem ir Totenhemas Hotspur, Londonas Chelsea, Mančestras City un Svonsī City. Savukārt vicečempioni Liverpool līdz šim tikuši pie trim punktiem.

Spānijas čempioni sāk tikai ar punktu

Pie uzvaras jaunās sezonas Spānijas futbola čempionāta pirmās kārtas spēlē pirmdien nespēja tikt iepriekšējās sezonas spēcīgākā vienība Madrides Atletico, kas cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar citu galvaspilsētas vienību Rayo Vallecano.

Visu maču Atletico, kas piektdien ieguva Spānijas Superkausu, aizvadīja samērā nepārliecinoši. Pirmajā puslaikā horvāts Mario Mandzukičs neizmantoja abas radušās iespējas, bet otrajā puslaikā jau pārsvars piederēja Rayo Vallecano futbolistiem.

Kā ziņots, pāris stundas pirms šīs spēles Atletico komandas galvenajam trenerim Djego Simeonem tika piespriesta astoņu maču diskvalifikācija par tiesneša aizskaršanu Superkausa atbildes mačā.

Pirms tam pirmdien ar uzvaru jauno sezonu sāka iepriekšējā sezonā UEFA Čempionu līgā triumfējusī Madrides Real komanda, kas samērā pārliecinoši ar 2:0 (1:0) savā laukumā pārspēja Cordoba vienību. Ar precīziem sitieniem izcēlās franču uzbrucējs Karims Benzemā un portugālis Krištianu Ronaldu.

"Svarīgākais bija sezonu sākt ar uzvaru, ko arī paveicām. Kontrolējām spēles gaitu," pēc mača izteicās Real komandas galvenais treneris Karlo Ančeloti. "Pagaidām vēl neesam ideālā formā, nepieciešams atrast ritmu, bet esmu drošs, ka to paveiksim."

Kā ziņots, trešais no Spānijas lielklubiem Barcelona jaunās sezonas pirmajā mačā svētdien ar 3:0 pārspēja Elche vienību.