03.10.2015. 19:18
Argentīniešu futbola uzbrucējs Serhio Agvero sestdien guva piecus vārtus Anglijas premjerlīgas mačā, palīdzot viņa pārstāvētajai Mančestras City savā laukumā ar 6:1 (1:1) sagraut Ņūkāslas United.

Zīmīgi, ka šī mača rezultātu 18.minūtē atklāja viesi no Ņūkāslas, kuru labā izcēlās serbu uzbrucējs Aleksandrs Mitrovičs.

Tiesa, dueļa turpinājumā vārtus guva tikai Mančestras klubs, gūstot sešus bezatbildes vārtus. Vispirms Agvero 42.minūtē līdzsvaroja rezultātu uz tablo, bet 49. un 50.minūtē viņš panāca jau 3:1.

Trīs minūtes pēc trešā vārtu guvuma izcēlās arī City šīs vasaras jaunieguvums beļģu pussargs Kevins de Brujne, bet 60. un 62.minūtē Agvero guva vēl divus vārtus, neilgā laikā nodrošinot mājiniekiem graujošu uzvaru.

Agvero kopš premjerlīgas izveides 1992.gadā kļuvis par piekto futbolistu, kurš viena mača laikā guvis piecus vārtus.

Kā zināms, vēl septembrī piecus vārtus Vācijas bundeslīgas mačā guva Minhenes Bayern poļu uzbrucējs Roberts Levandovskis, kurš turklāt to pamanījās paveikt nepilnu deviņu minūšu laikā, nākdams uz maiņu.

Citā sestdienas mačā pie uzvaras tika arī šosezon veiksmīgi spēlējošā Londonas Crystal Palace, kas ar 2:0 (0:0) savu skatītāju priekšā pieveica Vestbromvičas Albion.

Uzvaru guvusi arī Lesteras City, kas ar 2:1 (1:0) izbraukumā pieveica Noridžas City.

Tikmēr neizšķirts Vesthemas United rēķinā, kas viesos nospēlēja 2:2 (1:2) ar Sunderland.

Premjerlīgas kopvērtējuma līderes godā vismaz uz laiku izvirzījusies Mančestras City, kam tagad ir 18 punkti astoņās spēlēs, bet 16 punkti un spēle rezervē ir Mančestras United, kas svētdien tiksies ar Londonas Arsenal.

Līderu divniekam ar 15 punktiem astoņās spēlēs seko Crystal Palace un Lesteras City, kamēr Vesthemas United rēķinā ir 14 punkti.