05.11.2017. 18:23

Mančestras ''City'' šovakar joprojām nevarēja palīdzēt traumas guvušie Benžamins Mendī un Vensāns Kompanī, bet Londonas ''Arsenal'' nācās iztikt bez Santi Kasorlas, Škodrana Mustafi un Denija Velbeka. Arsēns Vengers rezervē atstāja komandas uzbrukuma līderi Aleksandru Lakazetu, bet Žuzeps Gvardiola būtiskas izmaiņas sastāvā neveica.

Savā pirmajā bīstamajā uzbrukumā Mančestras ''City'' uzbrukuma līderis Serhio Agvero pretuzbrukumā nonāca ļoti tuvu ''Arsenal'' vārtiem, taču sita bumbu pāri mērķim. ''Arsenal'' pirmā puslaika ievadā vairāk aizsargājās, kamēr Mančestras vienība pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu. Kādā no epizodēm mājinieku centra pussargs Kevins De Breine izspēlēja sieniņu ar Fernandinju un iesita bumbu tālajā stūrī, panākot 1:0.

Pēc tam Mančestrai bija vēl viena lieliska iespēja pretuzbrukumā. Šoreiz no labā flanga piespēli soda laukumā deva Rahīms Stērlings, bet bumba aizlidoja garām Lerojam Sanē un tika izšķērdēta lieliska izdevība. Žuzeps Gvardiola pēc šīs epizodes burtiski uzsprāga. Londonieši savukārt puslaika otrajā pusē uzbruka daudz aktīvāk un vārtus gandrīz izdevās gūt Āronam Remzijam, tomēr nesekmīgi.

Otrā puslaika sākumā Stērlings ielauzās pretinieku soda laukumā, bet viņu ar plecu malā nostūma Načo Monreāls. Stērlings teatrāli nokrita uz zālāja, par ko tiesnesis piešķīra ļoti apšaubāmu 11 metru sitienu. To realizēja Agvero, sitot bumbu pret vārtu stabu un tīklā – 2:0. Nedaudz vēlāk ''Arsenal'' izdevās rezultāta starpību samazināt līdz minimumam, kad no tuvas distances Edersonam bumbu starp kājām izsita Aleksandrs Lakazets un panāca 2:1.

Nedaudz vēlāk Mančestras sastāvā rezultātu palielināja Gabriels Žezuss, kurš īsi pirms vārtu guvuma atradās aizmugurē. Viņš saņēma Davida Silvas piespēli un raidīja bumbu tīklā - 3:1. Nedaudz vēlāk tika nomainīts Granits Džaka, kurš, nonākot no laukuma, bļāva uz tiesneša, paužot savu neapmierinātību ar tiesāšanu. Spēle noslēdzās ar nemainīgu rezultātu un Mančestras kārtējo uzvaru.