11.08.2015. 08:32
Pirmo spēli jaunajā Premjerlīgas sezonā vakar aizvadījusi Mančestras „City”, kura ar 3:0 viesos pārspēja „West Bromwich Albion”. Oficiālu debiju jaunās komandas rindās piedzīvoja Rahīms Stērlings, bet par mača zvaigzni ar diviem gūtiem vārtiem kļuva Jaja Turē.

„City” sākumsastāvā devās Rahīms Stērlings, savukārt rezervē palika argentīnietis Serhio Agvero, un klubs jau spēles sākumā pārņēma iniciatīvu viesos pret „West Brom”. Jau devītajā minūtē pēc Hesusa Navasa atspēles ceļu vārtos atrada Jajas Turē sistā bumba, bet 15 minūtes vēlāk Turē noslēdza Mančestras kombināciju ar vēl vienu precīzu sitienu, panākot jau 2:0.

Ja savas iespējas būtu izmantojuši Bonī un Stērlings, „City” varēja šo spēli pārvērst sagrāvē – Bonī sitiens tika bloķēts, savukārt Stērlings neizmantoja izgājienu viens pret vienu. „West Brom”, kura pavisam nesen paziņoja par kluba rekordtransfēru Salomona Rondona personā no „Zenit”, pirmajā puslaikā pie uzbrukumiem tika reti, taču pamanījās iedabūt bumbu „City” vārtos. Fiksēta gan tika aizmugure.

Otrā puslaika sākumā „West Brom” klājās jau labāk un tā radīja divas labas vārtu gūšanas izdevības, taču cerības atspēlēties noplacināja „City” aizsargs Vensāns Kompanī, kurš pēc stūra sitiena ar galvu nokārtoja 3:0. Mača atlikušajā gaitā īstu intrigu vairs novērot nevarēja, un rezultāts nemainījās.

Līdz ar to arī pirmā kārta Premjerlīgas jaunajā sezonā noslēgusies, un „City” uzvara ar triju vārtu pārsvaru bijusi vispārliecinošākā, kas ļauj vismaz pagaidām ieņemt kopvērtējuma tabulā pirmo vietu, tiesa, tas viss vēl ļoti nosacīti. Jau nākamā spēle „City” būs daudz nopietnāks pārbaudījums, jo savā laukumā 16. augustā tiks uzņemta čempione „Chelsea”.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Man. United - Tottenham 1:0 (1:0) Vokers 22'(s.v.)
Bournemouth – Aston Villa 0:1 (0:0) Žesteds 72'
Norwich – Crystal Palace 1:3 (0:1) Redmonds 69' - Zā 39' Deleinijs 49' Kabajs 90'+4
Leicester – Sunderland 4:2 (3:0) Vordijs 11' Mahrezs 18'25'(11m) Olbraitons 66' - Defo 60' Flečers 71'
Everton – Watford 2:2 (0:1) Bārklijs 76' Konē 86' - Lajuns 14' Igalo 83'
Chelsea – Swansea 2:2 (2:1) Oskars 23' Fernandess 30'(s.v.) – Ajū 29' Gomiss 55'(11m)
Newcastle – Southampton 2:2 (1:1) Sisē 42’ Vijnaldums 48’ – Pelle 24’ Longs 79’
Arsenal – West Ham 0:2 (1:0) Kujate 43’ Sarate 57’
Stoke – Liverpool 0:1 (0:0) Koutinju 86'
West Bromwich – Man. City 0:3 (0:2) Turē 9` 24` Kompanī 59`

Izmantotie resursi:premierleague.com