11.08.2015. 11:43
Iepriekšējās Anglijas futbola premjerlīgas sezonas vicečempione Mančestras City jauno sezonu iesākusi ar pārliecinošu uzvaru izbraukumā. City futbolisti pirmdien viesos ar 3:0 (2:0) pārspēja Vestbromvičas Albion vienību.

Mača rezultātu jau devītajā cīņas minūtē atklāja City pussargs Jaja Turē, bet 15 minūtes vēlāk kotdivuārietis ar teicamu tālsitienu pārsvaru dubultoja.

Punktu viesu komandas uzvarai mača 59.minūtē pielika beļģu aizsargs Vensāns Kompanī, kurš pēc stūra sitiena izspēles ar galvu raidīja bumbu vārtos.

"Vienmēr esmu teicis, ka Turē iepriekšējā sezona bija smaga. Viņš to uzsāka ar daudzām problēmām, brāļa nāvi. Domāju, ka viņš nebija koncentrējies uz to, kas jādara. Ilgu laiku pirms šīs sezonas sākuma izrunājāmies, un esmu pārliecināts, ka mēs redzēsim to Turē, kāds viņš bija pirms diviem gadiem. Viņš mums ir ļoti svarīgs spēlētājs. Nedomāju, ka viņš pelnīja to kritiku, ko saņēma par iepriekšējo sezonu," pēc mača atzina City galvenais treneris Manuels Pelegrīni.

Jau vēstīts, ka premjerlīgas čempione Londonas Chelsea jau pirmajā kārtā zaudēja punktus, nospēlējot neizšķirti 2:2 ar Svonsī City vienību. Savukārt Londonas Arsenal vārtsarga Petera Čeha kļūdu dēļ sezonu atklāja ar zaudējumu 0:2 Vesthemas United futbolistiem.

Chelsea aizvadītajā sezonā izcīnīja savu piekto premjerlīgas čempionu titulu, 38 mačos nopelnot 87 punktus, kamēr Mančestras City vienībai bija par deviņiem punktiem mazāk.