01.10.2017. 17:51

TTT: Pedija, Krastiņa, Baško-Melnbārde, Malota, Stjuarte

Divās dienās uzkrātais nogurums svētdien samazināja rezultativitāti – abas komandas tikai pirmā puslaika beigās pārsniedza 20 gūto punktu robežu. Regulāri iemest varēja tikai TTT saspēles vadītāja Šeja Pedija un “Udominate” lietuviešu leģionāre Gintare Mažonīte. Amerikāniete pirmās ceturtdaļas vidū sameta sešus punktus pēc kārtas un izprovocēja pirmās piezīmes uzbrukumā, nodrošinot rīdziniecēm plus pieci – 16:11.

Nākamās desmitminūtes ievadā Pedija pievienoja vēl četrus punktus (20:11), taču nākamajās četrās minūtēs TTT uzbrukums “sasala”. Precīzi nebija metieni ne groza apakšā, ne perimetrā (tālmetieni pirmajā puslaikā 1/9, pretiniecēm 0/6). “Udominate” četrus punktus atspēlēja, taču iniciatīvu pārņemt nespēja. Ceturtdaļas otrajā pusē TTT spēlētājas kļuva agresīvākas soda laukumā, garāmgājienus papildinot ar izprovocētām piezīmēm. Rūta Veidere pāri pretiniecei raidīja bumbu grozā, enerģiski nospēlēja Ieva Krastiņa – 28:21.

Spēle atsākās ar Krastiņas pakaļdzīšanos un bloķētu metienu pret Tifāniju Braunu. Bumba gan palika pretiniecēm. Sandra Hansone guva pirmo grozu, taču Alija Malota uzreiz atbildēja ar tālmetienu – 31:23. Sekoja Šejas Pedijas solo izrāde. Pustālie metieni, ātrā pāreja uzbrukumā – saspēles vadītāja guva sešus punktus pēc kārtas, īsā laikā dubultojot TTT pārsvaru – 37:25. Perimetrā precīzi turpināja mest Malota, ātrajā izrāvienā aizskrēja Krastiņa. Pusstundas izskaņā nedaudz precīzāk meta pretinieces – 47:35.

Malota ceturtās ceturtdaļas ievadā sameta piecus punktus pēc kārtas. Partneru sekmes bija pieticīgākas, tādējādi “Udominate” turpināja turēties 12 punktu attālumā – 52:40. Ar groza iekarošanu lāgā nevedās arī turpmāk, tiesa, to varēja attiecināt uz abām komandām. Divas minūtes pirms pamatlaika beigām TTT bija 13 punktu pārsvars – 56:43. Laukumā devās tikai rezervistes. Janeta Rozentāle iemeta otro no diviem brīvmetieniem, Baiba Eglīte aizskrēja ātrajā izrāvienā.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801