06.12.2013. 22:57
Kā kļuvis zināms Sportacentrs.com, biedrību "Latvijas Futbola Virslīga" turpmāk vadīs Dmitrijs Hohlovs.

Jau 18. oktobrī kļuva zināms, ka Normunds Malnačs biedrību "Latvijas Futbola Virslīga" pametīs. Malnačs pats iesniedza atlūgumu, un viens no biedrības valdes locekļiem Ainārs Tamisārs toreiz sacīja: "It kā jau viss ir skaidrs par Malnača aiziešanu no amata. Viņš izteica vēlmi iet uz citu darbu, līdz ar to mums nekas cits neatliek kā izsludināt jaunu konkursu. Kā viens no iemesliem amata pamešanai tika minēts vilinošāks darba piedāvājums, bet citādi it kā nav nekādu zemūdens akmeņu. Gribētos, lai viņš ilgāk paliktu amatā - Malnačs amatā ir jau divus gadus un domāju, ka savus darbus ir padarījis ļoti labi."

Zemūdens akmeņi gan, visticamāk, bija, ko toreiz atzina arī Malnačs: "Mums [biedrības iekšienē] ir zināmas domstarpības un izveidojusies savstarpēja neuzticība. Kādos jautājumos? Nevēlos to šobrīd komentēt."

Kā Malnačs informējis Sportacentrs.com, jau no pirmdienas, 9. decembra, viņš strādās Latvijas Futbola federācijā [LFF]. Viņš atzinis, ka pildāmās funkcijas LFF būs līdzīgas kā līdz šim biedrībā "Latvijas Futbola virslīga" - mārketings (līdzekļu piesaiste) un komunikācija.

Tikmēr skaidrs, ka, lai gan vēl nav oficiāli apstiprināts, par jauno biedrības "Latvijas Futbola virslīga" izpilddirektoru kļūs Dmitrijs Hohlovs. Viņš pats spēlējis futbolu, pēc tam bijis izpilddirektors FK "Ventspils", šo klubu pametot 2012. gada septembrī. Savulaik pēdējā laikā darbojies kā futbola aģents. Arī pie viņa "Twitter" profila @DHohlovs joprojām stāv ieraksts "FIFA licensed Players' Agent". Tagad tieši Hohlovs pārņems Virslīgas vadīšanu.Nodens, SIA Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Čerņavskis Vladislavs Čerņavskis VladislavsDžudo, Sambo, Džiu-džitsu, Kaujas sambo, MMA
FTA
Reģistrēties