27.09.2015. 17:35
Spānijas basketbola kluba Vitorijas "Baskonia" sistēmas 19 gadus vecais latviešu spēlētājs Rinalds Mālmanis svētdien "Araberri" komandas sastāvā triumfēja "Euskal" kausa finālā, ar rezultātu 71:62 apspēlējot "Santurtzi" vienību.

205 centimetrus garais Mālmanis jau otro sezonu tiek izīrēts "Araberri" vienībai, kas spēlē pēc spēka trešajā Spānijas līgā LEB Plata. Pagājušajā sezonā komanda palika pēdējā vietā, taču dažādu apstākļu rezultātā saglabāja vietu līgā arī šajā sezonā.

Pirms tās komanda aizvadījusi "Euskal" kausa izcīņu, kurā svētdien izcīnīja uzvaru, finālā ar rezultātu 71:62 pieveicot "Santurtzi" komandu. Mālmanis finālspēlē laukumā devās pamata pieciniekā, spēlēja 22 minūtes un 58 sekundes, guva sešus punktus (2p. 2/4, s.m. 2/2), izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles, izprovocēja vienu piezīmi, pieļāva divas kļūdas un saņēma trīs piezīmes.

Jaunās sezonas pirmās spēles tiks aizvadītas 3. oktobrī, kad Mālmaņa "Araberri" viesos tiksies ar pagājušās sezonas ceturtdaļfinālisti "Marín Peixegalego".

Valmieras basketbola audzēknis Mālmanis uz "Baskonia" pārcēlās 2011. gadā. Uzbrucējs divas reizes pārstāvējis Latviju Eiropas U16 čempionātos un pa reizei U18 un U20 čempionātos, bet U20 varēs startēt arī nākamvasar.

Izmantotie resursi:araberri.com

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Ziņas]. ID: [591]