02.11.2017. 09:22

Spēlējot savā laukumā, „Oilers” pirmajās astoņās minūtēs izvirzījās vadībā ar 2:1, pateicoties divām Konora Makdeivida rezultatīvām piespēlēm Raiena Ņūdženta-Hopkinsa un Leona Draizaitla vārtu guvumos. Bet Pitsburga 22 sekundes pirms pirmā perioda beigām panāca neizšķirtu ar Konora Šīrija vārtu guvuma palīdzību.

Neizšķirts saglabājās līdz 53. minūtei, kad „Penguins”, spēlējot vairākumā, izrāva uzvaru. Ar vārtu guvumu izcēlās Jevgeņijs Malkins, trāpot no vārtu priekšas pēc Pitsburgas ļoti sekmīgas ieiešanas pretinieku zonā. Edmontonai šis ir astotais zaudējums 11 spēlēs šosezon.

Tikmēr Sanhosē „Sharks” ar 4:1 apspēlēja „Predators”, gūstot trešo uzvaru pēc kārtas. Nešvilas vienīgos vārtus guva šveicietis Romāns Jozi, tobrīd otrā perioda vidū panākot 1:2, bet pavisam drīz Marks Eduārs Vlasičs atbildēja ar vārtiem vairākumā. Vlasičs gan pēc tam maču atstāja ar savainojumu. Taču viņa komandas biedrs Džo Torntons ar rezultatīvu piespēli šonakt pierakstījās elitārajā 1400 punktu klubā.

38 gadus vecajam Tortonam šosezon 12 spēlēs 2+7, bet karjerā kopumā 386 vārti un 1014 piespēles. NHL vēsturē tikai 20 spēlētāji sasnieguši 1400 punktu robežu, un no šobrīd aktīvajiem spēlētājiem to iespējuši tikai Torntons un Jaromīrs Jāgrs.

„Blackhawks” sausajā uzvarā pār „Flyers” (3:0) visus 35 pretinieku metienus atvairīja Korijs Krofords. Izšķirošais izrādījās laika posms otrā perioda vidū, kad Čikāga īsā brīdī guva divus vārtus – vispirms Artjoms Aņisimovs realizēja vairākumu, bet pēc tam Džonatans Teivzs aizmuka izgājienā viens pret vienu un trāpīja vārtsargam starp kājsargiem.

Sausā spēle šonakt arī Korijam Šnaideram „Devils” vārtos. Viņš atvairīja visus 37 Vankūveras metienus, palīdzot savai komandai uzvarēt ar 2:0. Uzvaras vārti Džimija Heiza rēķinā, ar negaidītu metienu pārsteidzot „Canucks” vārtsargu, kad viņš bija atvairījis metienu izgājienā divi pret vienu un ripa bija nonākusi pie laukuma apmales.Bet Toronto uzvarā ar 1+1 atzīmējās Patriks Marlo, palīdzot „Maple Leafs” pārtraukt trīs neveiksmju sēriju. Ar 3:1 šonakt tika pieveikta Anaheima, un tieši Marlo rēķinā uzvaras vārti trešā perioda ievadā. Tie bija viņa simtie uzvaru nesošie vārti.

Izmantotie resursi:Official Site of the National Hockey League |...

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029