15.03.2014. 22:35
Germans Māliņš palīdzējis BATE komandai izcīnīt Baltkrievijas Superkausu, savukārt Artūrs Karašausks Kazaņas "Rubin" jauniešu jeb dublieru komandas sastāvā guva vienīgos vārtus (1:0). Savas debijas jaunajos klubos piedzīvojos Aleksandrs Fertovs un Daniils Turkovs.

Ceturto reizi savā vēsturē Baltkrievijas Superkausu ieguvis Germana Māliņa pārstāvētais BATE, kurš ar 1:0 pārspēja Minskas futbola klubu. Māliņš sezonas pirmajā oficiālajā spēlē bija pamatsastāvā un nosargāja vārtus neskartus, tiesa, reiz viņam palīdzēja arī vārtu stabs.

Baltkrievija čempionāts sāksies 29. martā, bet pirms tam BATE komandu vēl sagaida kausa ceturtdaļfināls.

Latvijas futbolists Aleksandrs Fertovs piedzīvojis debiju Ukrainas Premjerlīgas klubā „Sevastopol”, jo šodien atsākās šis turnīrs, kurš kopš 26. februāra bija pārtraukts valstī notiekošo nemieru dēļ. Fertovs mačā pret „Dnipro”, kura nesen izstājās no Eiropas līgas, izgāja sākumsastāvā un palika laukumā arī mača beigām.Viņa klātbūtne gan komandai uzvaru nesena, un Fertovam debijas mačā nācās piedzīvot zaudējumu 0:3. "Sevastopol” turnīra tabulā saglabā 11. vietu un savu nākamo maču aizvadīs 22. martā pret Harkovas „Metalist”.

Kazaņas „Rubin” jauniešu komandas sastāvā ar vārtu guvumu izcēlies Artūrs Karašausks. Latvijas futbolists mačā pret Ņižņinovgorodas „Volga” jauniešiem devās uz maiņu otrā puslaika sākumā un guva vārtus 76. minūtē. Karašausks realizēja izgājienu viens pret vienu, kas izrādījās vienīgais vārtu guvums šajā spēlē (1:0).

Kaspara Gorkša „Reading” ar latviešu aizsargu sākumsastāvā spēlēja neizšķirti ar „Derby County” (0:0), kura Anglijas „Championship” šobrīd ieņem trešo vietu. Savukārt Polijas Ekstraklasē brāļu Visņakovu pārstāvētā „Widzew” ar 0:2 atzina Gdaņskas „Lechia” pārākumu. Eduards Višņakovs maču sāka pamatsastāvā un jau pašā mača sākumā izcēlās ar lielisku individuālo meistarību, taču vārtus gūt tomēr neizdevās. Savukārt Aleksejs Višņakovs nebija iekļauts „Widzew” pieteikumā.

Polijas 1. līgā uz maiņu otrā puslaika sākumā nācis Daniils Turkovs, ar kuru „Belchatow” atspēlējās no 0:1 un maču noslēdza ar neizšķirtu 1:1. Mača izskaņā Turkovam bija divas iespējas izraut uzvaru, taču abas palika nerealizētas. Arī Turkovam šis bija debijas mačs jaunā kluba rindās.

Izmantotie resursi:Премьер-лига (2013-2014) | 21-й тур | Днепр -...Карашаускас и Малолетков принесли «молодёжке»...Календарь » Сезон » Официальный сайт » ФК БАТЭLive scores, results, fixtures, tables,...Ekstraklasa 2013/2014, T-Mobile Ekstraklasa,...