01.11.2015. 23:36
Vairāki Latvijas izlases futbolisti šodien aizvadīja spēles vietējos čempionātus. Diemžēl mūsējiem vienīgo uzvaru spēja izcīnīt Ivana Lukjanova pārstāvētā komanda Krievijas Nacionālajā līgā.

Austrijas Bundeslīgā Vitālija Maksimenko pārstāvētā ''Matterburg'' savā laukumā spēkojās ar turnīra līdervienību Vīnes ''Austria''. Ilgāku laiku spēlē bija bezvārtu neizšķirts, bet viesi iesita vārtus 81. un 84. minūtē, bet mājinieki prata atspēlēt tikai vienu bumbu. Maksimenko devās komandas sākumsastāvā un nospēlēja pilnu spēli. Ar 14 spēlēs iekrātiem 22 punktiem ''Matterburg'' ieņem piekto vietu, kamēr līderei ''Austria'' ir 30 punkti.

Šveices Superlīgā vienai no čempionāta pastarītēm ''Lugano'' ar 0:3 piekāpās Andra Vaņina pārstāvētā ''Sion'', kas līdz šim sezonā teicami spēlējusi Eiropas līgas turnīrā, bet vietējā čempionātā vēlamo rezultātu sasniegt neizdodas, un pēc šī zaudējumā ''Sion'' attālinājusies no labāko trijnieka. Andrim pret ''Lugano'' pilna spēle. 18 punkti 14 spēlēs ''Sion'' ierindo piektajā vietā, bet līdere ''Basel'' iekrājusi jau 37 punktus. Ceturtajā vietā, kas garantē vietu Eiropas līgas kvalifikācijā, esošajai ''Luzern'' ir 20 punkti.

Ukrainas augstākās līgas čempionātā 0:0 neizšķirtu viesos pret Lutskas ''Volyn'' izspēlēja Užhorodas ''Hoverla'' ar Vitāliju Jagodinski aizsardzībā. Latvijas izlases aizsargs nospēlēja visu spēli. Jāatceras, ka Jagodinskim joprojām ir līgums ar Kijevas ''Dinamo'', kas latvieti ir izīrējis Užhorodas klubam spēļu prakses iegūšanai. ''Hovertla'' atrodas 11. vietā ar desmit punktiem 12 mačos.

Krievijas Nacionālajā līgā šodien spēles aizvadīja divi Latvijas futbolisti. Artūrs Zjuzins devās Orenburgas ''Gazovik'' pamatsastāvā un tika nomainīts 74. minūtē komandas 1:2 zaudējumā pret ''Baltika''. Orenburgas klubs ar 44 punktiem dala pirmo vietu čempionātā. Ivana Lukjanova Astrahaņas ''Volgar'' kompensācijas laika trešajā minūtē izrāva 1:0 uzvaru viesos pret Ņižņijnovgorodas ''Volga''. Astahaņai 29 punkti un septītā pozīcija.

Kipras spēcīgākajā čempionātā šodien pilnu spēli aizvadīja vārtsargs Jānis Krūmiņš, kura ''Paphos'' spēlēja ar spēcīgo ''Anathosis''. Mājinieki bija tuvu, lai izcīnītu vismaz punktu, bet 89. minūtē Krūmiņš tomēr tika pārspēts otro reizi spēlē - 1:2. Jāpiemin, ka Krūmiņš pirmo reizi sezonā devās vienības starta vienpadsmitniekā. ''Paphos'' deviņās spēlēs astoņi punkti un astotā vieta 14 komandu konkurencē.

Izmantotie resursi:Live scores, results, fixtures, tables,...FlashScore.com: Live Soccer Scores, Livescore