13.08.2014. 10:49
Latvijas futbola izlases aizsargs Vitālijs Maksimenko otrdien laukumā devās uz maiņu, palīdzot Braitonas Albion komandai Anglijas Līgas kausa izcīņas pirmās kārtas mačā ar 2:0 (0:0) savā laukumā pieveikt Čeltnemas Town futbolistus.

Maksimenko šī bija pirmā spēle sezonā, bet laukumā viņš devās dueļa kompensācijas laikā, nospēlējot dažas sekundes.

Albion vienība uzvaru sev nodrošināja otrajā puslaikā, kad 79.minūtē vārtus guva Lūiss Danks, bet 90.minūtē rezultāta starpību dubultoja Kregs Makeils Smits.

Town vienība spēlē Anglijas pēc spēka ceturtajā - League Two - čempionātā, kamēr Maksimenko pārstāvētā Albion cīnās valsts otrās līgas - Championship - turnīrā.

Maksimenko Albion vienības sastāvu papildināja pērnā gada sākumā, taču martā tika izīrēts Jovilas Town komandai, kurai palīdzēja iegūt ceļazīmi uz Championship turnīru.

Aizsargs Albion rindās debitēja aizvadītās sezonas sākumā, tomēr vēlāk vairs komandas sastāvā nespēja iekļūt, tāpēc sezonas otro pusi pavadīja, izīrēts Skotijas vienībai Kilmarnock.

Kā zināms, starpsezonā par Albion jauno galveno treneri kļuvis izcilais somu futbolists Sami Hīpie.

Maksimenko karjeru sāka Rīgas komandā Daugava, bet 2009.gada vasarā uz pusgadu tika izīrēts Maskavas CSKA vienībai, spēlējot tās dublieru rindās. 2010.gada sākumā viņš atgriezās Latvijā un kopš tā laika cīnījās Rīgas Skonto sastāvā.

AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle AMP Sistēmas, SIA, Vidzemes filiāle Saules 61, Madona, Madonas n., LV-4801