09.02.2017. 13:08

2016. gada bronzas medaļu ieguvējs "Doks" pirmo apli pabeidza ar sešām uzvarām sešās spēlēs, bet 22. janvārī viesos jelgavniekiem nācās atzīt "Ventspils" pārākumu - 57:82. "Doks" produktīvākais un rezultatīvākais spēlētājs līdz šim bijis Juris Kļaviņš, kurš vidēji mačā guvis 17,4 punktus. Janvārī spēlē pret "SC Group" Kļaviņam izdevās sasniegt "triple-double" - 27 punkti, 13 atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvās piespēles.

Pagājušās sezonas vicečempione SSB "Jūrmala/Lapmežciems" ar piecām uzvarām astoņās spēlēs pašreiz ieņem otro vietu. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ir pašreiz rokas savainojumu ārstējošais Lauris Jākobsons, kurš vidēji mačā guvis 19,3 punktus. Jākobsons ir arī labākais cīnītājs pie groziem - vidēji 9,0 atlēkušās bumbas.

Čempionvienība "Ventspils" aizvadījusi par vienu spēli mazāk nekā abas līdervienības, tādēļ ventspilnieki ar pieciem panākumiem septiņos mačos ieņem tikai trešo vietu. Individuālās statistikas neapšaubāms līderis ir Latvijas valstsvienības bijušais basketbolists Aigars Bernāts - vidēji spēlē 21,3 punkti un 10,5 atlēkušās bumbas.

Ceturto vietu pašreiz ieņem "Ķekava" - četras uzvaras un četri zaudējumi. Pagājušajā sezonā "Ķekava" bija pusfināla dalībnieku pulkā, bet šogad vieta labāko kvartetā vēl būs jāizcīna, sacenšoties ar "Talsiem" un "Salaspili". "Ķekavas" rindās rezultatīvākais spēlētājs ir Ingemārs Grēvels - vidēji 20,3 punkti spēlē.

(iekļauti spēlētāji, kuri aizvadījuši vismaz pusi no komandas spēlēm)

Gūtie punkti

Atlēkušās bumbas

Efektivitāte

Seko un uzzini pirmais:MonAuto Carting, sporta klubs Skrīveri, Vēja 5, Skrīveru n., LV-5125
Lapa Dmitrijs Grieķu-romiešu cīņa, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties