19.01.2015. 09:34
Vakarnakt cīņu šova „UFC Fight Night Boston” vakara galvenajā cīņā īru pusvieglā svara atlēts Konors Makgregors (17-2-0) otrajā raundā ar tehnisko nokautu uzveica vācieti Denisu Sīveru (22-10-0), nopelnot tiesības nākamajā cīņā cīnīties par UFC pusvieglā svara čempiona titulu.

Divdesmit sešus gadus vecais īru sportists Konors Makgregors pirms gaidāmās cīņas ar desmit gadus vecāko Denisu Sīveru masu medijiem solīja, ka viņš pretinieku nokautēs cīņas pirmo divu minūšu ietvarā, tāpēc cīkstonis izvēlējās agresīvu cīņas taktiku un jau no pirmās metās pretinieku presingoja.

Sākotnēji Sīvers ļoti veiksmīgi turēja Makgregora uzstādīto tempu un labi aizsargājās, kā arī dažbrīd noķēra momentus, lai veiktu pretuzbrukumus. Uz pirmā raunda izskaņu Denis bija zaudējis daudz spēka, palika lēnāks , kā rezultātā izlaida daudz sitienu.

Otrajā raundā Konors turpināja presingot, taču vācietis izmisīgi aizsargājās, kas no malas izskatījās pēc cīņas vienos vārtos. Raunda otrajā minūtē pēc izlaistā sitiena Sīvers atradās uz ringa dēļiem… Makgregors izdarīja vēl dažus sitienus pa zemē guļošo pretinieku līdz ringa tiesnesis cīņu apstādināja.

Līdz ar to uzvaru otrajā raundā ar tehnisko nokautu izcīnīja Konors Makgregors, kurš automātiski kļuva par oficiālo UFC pusvieglā svara titula pretendentu un savā nākamajā cīņā aizvadīs maču ar patreizējo čempionu Hosē Aldo (25-1-0).

Jāpiebilst, ka karstasinīgais Makgregors, kurš nevēlas ilgi gaidīt pieminēto titula cīņu, uzreiz pēc uzvaras pār Denisu Sīveru, pārleca pāri cīņu būra žogam un metās virsū Aldo, kurš Makgregora – Sīvera cīņu vēroja no skatītāju rindām. Īra nodomu izkauties izjauca apsardze, kura apstādināja sportistu.

Nr. Uzvarētājs Zaudētājs Metode Raunds Laiks
1. Conor McGregor Dennis Siver TKO (strikes) 2 1:54
2. Donald Cerrone Benson Henderson decision (unanimous) 3 5:00
3. Uriah Hall Ron Stallings TKO (doctor’s stoppage) 1 3:37
4. Gleison Tibau Norman Parke decision (split) 3 5:00
5. Cathal Pendred Sean Spencer decision (unanimous) 3 5:00
6. Lorenz Larkin John Howard TKO (punches) 1 2:17
7. Chris Wade Zhang Lipeng decision (unanimous) 3 5:00
8. Patrick Holohan Shane Howell decision (unanimous) 3 5:00
9. Johnny Case Frankie Perez TKO (punches) 3 1:54
10. Charles Rosa Sean Soriano submission (D’arce choke) 3 4:43
11. Sean O’Connell Matt Van Buren TKO (punches) 3 2:11
12. Joby Sanchez Tateki Matsuda decision (split) 3 5:00

Izmantotie resursi:Sherdog.com: UFC, Mixed Martial Arts (MMA)...RTU-Rīgas stars, bērnu un jaunatnes futbola klubs Daugavgrīvas 56a, Rīga, LV-1007
Alksne Inta Aerobika, Peldēšana
FTA
Reģistrēties