12.07.2016. 15:05
Aizvadītajā nedēļā "Talsu NSS/Krauzers" zēnu U-13 florbola komanda piedalījās lielākajā starptautiskajā vasaras florbola turnīrā jauniešiem, sasniedzot ceturtdaļfinālu. Komandas treneris Mārtiņš Maķevics atzina, ka bijusi iespēja tikt arī tālāk.

Turnīrā Talsu komanda izcīnīja otro vietu savā apakšgrupā, pēc tam pārvarot divas izslēgšanas turnīra stadijas, ceturtdaļfinālā tomēr zaudējot "Hattrick" komandai no Brno. "Ieguvām ļoti vērtīgu pieredzi, aizvadot septiņas spēles turnīrā, kā arī pārbaudes spēli pret "Tatran Strešovice", ar kuriem nospēlējām neizšķirti 4:4," intervijā atzina Maķevics. Interesanti, ka ar spēcīgā "Tatran" kluba jauniešiem nācās cīnīties arī izslēgšanas turnīra otrajā kārtā jeb astotdaļfinālā, kad kurzemnieki izrādījās pārāki.

"Vismaz četras spēles bija ļoti vērtīgas, tādas, kādas nevaram aizvadīt Latvijā, jo šeit mūs kā čempionus visi pārāk respektē un "sēž" aizsardzībā. Turnīrā noteikti iegāza apakšgrupas izšķirošā spēle pret šveiciešiem, kurā zaudējām ar 2:3, lai gan laukumā bijām ievērojami pārāki. Uzvara vai neizšķirts šajā spēlē būtu ļāvis turnīru turpināt pa daudz vieglāku izslēgšanas turnīra zaru. Uz turnīru bijām aizbraukuši ar divām maiņām un beigās bija jūtams trešās maiņas iztrūkums, jo spēļu skaits un nogurdinošie pārbraucieni atņēma daudz spēku, kas pietrūka izšķirošajās spēlēs par tikšanu medaļnieku pulkā. Nebija vairs spēka, lai otrajā puslaikā atspēlētos pret Brno florbolistiem brīdī, kad nonācām iedzinējos.

Lux Logi, PVC logu izgatavošana Lux Logi, PVC logu izgatavošana Ruses 6 k.1, Rīga, LV-1029