21.08.2014. 15:01
Anglijas Premjerlīgas futbola klubs "Crystal Palace" savā mājaslapā izplatījis paziņojumu, ka tā sporta direktors Īens Mūdijs ir iesniedzis atlūgumu. Iemesls acīmredzot ir skandāls, kas izraisījies pēc tam, kad atklāts Mūdija sarakstes ar Malkiju Makeju saturs. Sarakstes brīdī Mūdijs un Makejs vēl strādāja "Cardiff City".

"Vakardienas notikumu gaismā sporta direktors Īens Mūdijs ir iesniedzis savu atlūgumu, un tas ir pieņemts ar tūlītēju efektu," teikts kluba paziņojumā. "Šajā sakarā no kluba puses nebūs plašāku komentāru." Kārdifas kluba īpašnieks Vinsents Tans vakar Anglijas Futbola asociācijai nosūtīja dosjē par Makeja un Mūdija darbību klubā, un asociācija izmeklēs viņu saraksti.

Darba jautājumos komentējot spēlētājus, aģentus un arī citu klubu darbiniekus, Makejs un Mūdijs esot izteikuši šokējošas piezīmes ar rasisma, seksisma un homofobijas nozīmi. Sarakste esot atklāta pēc reida šā gada martā, kas notika Mūdija mājās Londonā. Reida iemesls bija izmeklēšana saistībā ar virkni transfēru, kurus savulaik veica Velsas klubs.

Pēc tam, kad Tonijs Pjuliss pameta "Crystal Palace" galvenā trenera amatu, par viņa reālāko aizstājēju tika uzskatīts Malkijs Makejs, kurš iepriekšējā gada nogalē tika atbrīvots no "Cardiff" galvenā trenera amata. "Crystal Palace" pēdējā brīdī tomēr nolēma atsaukt savu piedāvājumu, jo līdz klubam nonāca informācija par kādreizējo kolēģu Makeja un Mūdija saraksti.

Pilns raksts par Makeja un Mūdija šokējošo saraksti: Malky Mackay and Iain Moody investigated by FA...

Izmantotie resursi:Statement: Sporting Director Iain Moody Resigns...Latvijas Savatē federācija Grostonas 6b, Rīga, LV-1013
Trubeckojs Andrejs Trubeckojs AndrejsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties