10.12.2013. 09:53
Divkārtējais olimpiskais un seškārtējais pasaules čempions hokejā, tagad treneris un komentētājs Boriss Majorovs paudis savu viedokli par to, ka Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) klubi jaunajā projektā - Čempionu līgā.

"KHL klubi nespēlēs Čempionu līgā? Tā ir nejēdzība! Mēs jau ļoti sen nespēlējam ar Eiropas komandām klubu līmenī. Bet šos līmeņus obligāti vajag salīdzināt. Kā gan savādāk mēs uzzināsim savu vietu pasaules hokejā? Kā sapratīsim, kam jāpievērš uzmanība turpmākajā attīstībā? Oficiālas starptautiskās spēles nāk par labu visiem – spēlētājiem, treneriem, speciālistiem, klubu vadībai, KHL un Krievijas Hokeja federācijai," norādīja Majorovs.

"Problēma ir tajā, ka mēs pārāk esam aizrāvušies ar KHL čempionātu," uzsvēra Majorovs. "Runā par virzīšanos uz Rietumiem, finansēm, spēļu apmeklētību, līgas paplašināšanu, taču regulāri aizmirstam par tik svarīgi elementu kā sportiskā puse. Tas nav pareizi un nav mūsu hokeja interesēs."

Izmantotie resursi:Всё о спорте на SOVSPORT.RU. Советский Спорт...Pārdaugava, BJFK Pārdaugava, BJFK Dammes iela 20, LV-1069 Futbols
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties