04.09.2014. 16:01

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Finālposmā cīņu par Latvijas čempionu titulu sāks 28 vīriešu un 11 sieviešu dueti. Pretendentu vidū būs pasaules ranga līderi Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš, kurš spēlēs pārī ar Edgaru Toču. Laukumā dosies arī Haralds Regža/Armands Āboliņš, kuri iepriekšējā nedēļas nogalē Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) "Satellite" turnīrā tajā pašā Majoru pludmales stadionā ieguva sudraba medaļas, tikai finālā piekāpjoties Samoilovam/Šmēdiņam.

Pļaviņš ir pārliecināts, ka Latvijas čempionu titulu iegūs Samoilovs/Šmēdiņš, bet lielākā intriga būs cīņā par pārējām godalgotajām vietām.

Latvijas sezonas līderi Edgars Točs un Rihards Finsters finālposmā kopā nestartēs, un Pļaviņš paskaidroja, ka tā izvēlējās Finsters, kurš grib izmēģināt spēkus kopā ar Aleksandru Soloveju.

Sieviešu konkurencē par čempionu titulu cīnīsies iepriekšējo posmu godalgoto vietu ieguvējas Sanda Ragozina/Ilze Liepiņlauska, par pirmo pludmales karalieni turnīrā "Queen of the Beach" kļuvusī Marta Ozoliņa ar Alisi Leci, Inga Ikauniece ar Lanu Sorokinu, Agnese Caica/Anastasija Kravčenoka, bijusī Eiropas čempione Inese Jursone pārī ar pasaules U-17 bronzas medaļas ieguvēju Lindu Grambergu un citas sevi apliecinājušas spēlētājas.

Paralēli notiks arī cīņa par labākās pludmales volejbola karsējmeiteņu grupas titulu, kur spēkiem mērosies Ventspils karsējmeitenes ar meitenēm no Rīgas – "Glamorous Dance studio". Notiks arī daudzas citas aktivitātes, kur skatītājiem būs iespēja tikt pie atbalstītāju balvām.

Piektdien un sestdien ieeja uz spēlēm paredzēta bezmaksas, bet svētdien, 7. septembrī, ieejas biļete uz visu dienu maksās piecus eiro. LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība LATVIJAS PIRMĀS PALĪDZĪBAS VIENĪBA, biedrība Uliha 35/37, Liepāja, LV-3401
Mihailovs Jurijs Mihailovs JurijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Jostu cīņa, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties