23.05.2014. 00:09
Par pēdējo pasaules čempionāta (PČ) pusfinālisti ceturtdien kļuva Zviedrijas hokeja valstsvienība, kas ceturtdaļfināla mačā smagā cīņā ar 3:2 Minskā pārspēja sacenību mājinieci Baltkrieviju.

  • Krievijas izlase uzvar arī Baltkrieviju; zināmi 1/4 fināla pāri 2014. g. 20. maijs
  • Baltkrievu hokejists: Tiesnesis rīkojās pareizi, neieskaitot vārtus 2014. g. 20. maijs
  • Somijas hokejisti izrauj uzvaru pār Kanādu un iekļūst pusfinālā vakar
  • Čehijas hokeja izlase dramatiski iekļūst PČ pusfinālā vakar
  • Znaroks un Krievija viegli iesoļo PČ pusfinālā vakar

Spēles sākumā pārliecinoši labāki bija zviedru hokejisti, tomēr pirmajā trešdaļā guva vien vienus vārtus, izceļoties Niklasam Dānielsonam.

Tomēr otrajā trešdaļā jau metienu attiecībā priekšā bija Baltkrievija, kas pēc naturalizētā Džefa Pleta un Alekseja Jefimenko metieniem pārņēma vadību. Trešdaļas beigās gan zviedriem izlīdzinājumu panāca Džimijs Ēriksons.

Trešajā trešdaļā ritēja līdzīga cīņa un 13.minūtē baltkrieviem bija lieliska iespēja pārņemt vadību - pēc Matīasa Ēkholma pārkāpuma uz zviedru vārtiem tika nozīmēts soda metiens, ko Aleksejs Kaļužnijs nerealizēja.

Jau pēc nepilnas minūtes tieši Ēkholms guva uzvaras vārtus, kad, izmantojot baltkrievu nomaiņu, ieslidoja zonā, apslidoja vārtus un bija precīzs.

Pusfinālā pašreizējā pasaules čempionvienība Zviedrija tiksies ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Krievijas komandu, kas ceturtdaļfināla mačā ar 3:0 apspēlēja Francijas izlasi.

Otrā pusfinālā Somijas komanda spēkosies ar Čehijas izlasi.

Abas pusfināla spēles aizvadīs sestdien, cīņas par bronzas un zelta medaļām risināsies svētdien.Vertikal-2017, SIA Vienības prospekts 6, Jūrmala, LV-2010
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties