07.07.2015. 14:11
Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis būtu gatavs boksa duelim ar Kasparu Kambalu, ja kāds šādu cīņu noorganizētu un tam piekristu basketbolists, vēsta izklaides žurnāls «Privātā Dzīve».

«Ja kāds noorganizēs šādu cīņu - nekādu problēmu,» izteicies 30 gadus vecais Briedis. «Rezultātu redzēsim boksa ringā. Ja Kambala to grib, esmu gatavs cīņai.»

Abi bokseri gan ir dažādās svara kategorijās. Briedis ir redzējis vienu Kambalas cīņu. «Viņš ir supersmagsvars, un es uz viņa fona noteikti izskatītos maziņš. Sava lielā auguma dēļ viņš ir liels un lempīgs. Viņam daudz jāstrādā, lai attīstītu ātrumu. Pieļauju, ka sava garā auguma dēļ viņš ātri piekūst,» žurnālā citēts Briedis. 

Savu pēdējo cīņu Briedis aizvadīja jūnija beigās Vācijā, kad jau otrajā raundā nokautēja vietējo sportistu Emri Altintasu. Par šo cīņu Briedis nav saņēmis nekādu finansiālu labumu, turklāt pašam bija jāatmaksā ceļa izdevumi. 

36 gadus vecais Kambala, izciešot diskvalifikāciju par kokaīna lietošanu, ko piesprieda FIBA (14 mēneši), boksera karjeras laikā aizvadīja divas cīņas amatieru kārtā, četras profesionāļu konkurencē. Trīs no tām viņš uzvarēja, vienā cīnījās neizšķirti. Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana
FTA
Reģistrēties