31.05.2015. 14:56
Spānijas futbola kluba Madrides "Real" otrais viceprezidents Eduardo Fernandess de Blass vakar notikušajā kluba pasākumā izpļāpājās, ka jau tuvāko dienu laikā par komandas galveno treneri kļūs Rafaels Benitess.

"Sacīšu jums vienu – Karlo Ančeloti ir īsts fenomens. Pasakāmies viņam. Vēl pirms trim dienām viņš man bija labākais treneris pasaulē. Tāpat kā pirms diviem gadiem Žuzē Mourinju un kā no šīs nedēļas Rafaels Benitess," laikraksta AS mājaslapā citēts de Blass.

Runas laikā de Blass vairākkārt tika pārtraukts un kritizēts par Ančeloti atlaišanu un grandiozā pirkuma Gereta Beila nepārliecinošo sniegumu. "Jūs atlaidāt labāko treneri pasaulē!" tika sacīts de Blasa virzienā. Uz to viceprezidents atbildēja: "Viņš bija lielisks treneris, džentlmenis un persona, kura man, tāpat kā lielākajai daļai Madrides fanu, ļoti patīk."

"Tad kāpēc viņu atlaidāt?" turpināja vaicāt viens no kluba biedriem. "Ar nepacietību gaidu 30. jūliju, kad redzēsim 30 pasaules labākos spēlētājus pasaulē labākā trenera rīcībā," de Blass mierīgi noslēdza runu.

Jau vēstījām, ka Madrides "Real" nolēma neturpināt sadarbību ar itāliešu speciālistu Karlo Ančeloti. Lai arī Ančeloti esot apņēmies trenēšanā ņemt gada pauzi, "Milan" vadība neatlaidīgi cenšas pārliecināt viņu atgriezties Rossoneri rindās.

Izmantotie resursi:Real Madrid: Un vicepresidente confirma sin...Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Lucenko Jekaterina Lucenko JekaterinaAerobika, Aerobika ūdenī
FTA
Reģistrēties