12.08.2014. 23:36
UEFA Superkausu otrdienas vakarā Velsas galvaspilsētā Kārdifā izcīnīja Madrides "Real" futbolisti, kas ar 2:0 pieveica citu Spānijas komandu "Sevilla FC".

„Real” komandas sastāvā aizvadītajā mačā debitēja starpsezonu perioda būtiskākie jaunieguvumi – kolumbietis Hamess Rodrigess un vācietis Tonijs Kross, taču nācās iztikt bez pussarga Šavi Alonso.

Jau no pirmajām minūtēm „Real” komandai piederēja pārsvars, tomēr atsevišķās epizodēs pēc Seviljas kluba pretuzbrukumiem darbs atradās arī Ikeram Kasiljasam. Mača 26. minūtē Krištianu Ronaldu bija lieliska iespēja atklāt spēles rezultātu, taču „Sevilla” komandu glāba portugāļu vārtsargs Betu. Bet pēc četrām minūtēm arī viņš nebija glābējs, kad pēc Gareta Beila centrējuma līdz bumbai aizsniedzās Ronaldu, raidot to vārtos – 1:0.

Otrā puslaika sākumā "Real" dubultoja pārsvaru - šoreiz Ronaldu izdevās gūt vārtus pēc Karima Benzemā piespēles, panākot 2:0. Turklāt neilgi pēc tam labas iespējas palielināt pārsvaru bija gan Benzemā, gan Hamesam Rodrigesam, tomēr lieliski darbojās Betu.

Arī turpinājumā madridieši uzbruka vairāk un bīstamāk, bet "Sevilla" pie iespējām gūt vārtus tika vien mača beigās, kad Kasiljasam nācās glābt "Real" pēc ļoti spēcīga Jago Azpaza sitiena, savukārt Daniels Karišu sita nedaudz garām vārtiem.

Vārti: Ronaldu 30’, 49’.Brīdinājumi: Karvahals 45’, Kross 53’ – Vitolo 42’, Fernando Navarro 66'.Real: Kasiljass (K), Pepe, Ramoss, Fabio Koentrau (Marselu 84'), Karvahals, Kross, Hamess Rodrigess (Isko 72'), Beils, Modričs (Iljaramendi 86'), Ronaldu, Benzemā.Sevila: Betu, Fazio (K), Fernando Navarro, Pareha, Koke (Figeirašs 84'), Krihovjaks, Daniels Karišu, Svaress (Reijess 78'), Vitolo, Vidals Pareu (Azpazs 66'), Baka.Galvenais tiesnesis: Marks Klatenburgs (Anglija)

Spānijas čempionāta jaunā sezona sāksies 23. augustā, līdz ar to šī abām komandām bija pirmā oficiālā spēle šosezon.

Abas komandas pa reizei jau bija ieguvušas UEFA Superkausu - "Sevilla" to izdarīja 2006. gadā, negaidīti pārliecinoši ar 3:0 pieveicot "FC Barcelona", bet "Real" pie tā tika 2002. gadā, apspēlējot Roterdamas "Feyenoord" (3:1). Kopumā panākumiem bagātākā ir Itālijas komanda "AC Milan", kura Superkausu ieguvusi piecas reizes.