01.09.2015. 16:05
Vairāk nekā 14 stundas pēc Spānijas transfēru perioda beigām viens no klubiem beidzot nācis klajā ar oficiālu paziņojumu Davida de Hejas un Keilora Navasa lietā. Tas ir Madrides "Real", kas detalizēti paskaidrojis notikumu attīstību no sava skatu punkta un noņēma no sevis atbildību par neizdevušos darījumu.

Madrides "Real" paziņojums: "

1. Mančestras "United" līdz vakardienas rītam neuzsāka nekāda veida sarunas par sportiskajām tiesībām uz Davidu de Heju.

2. Neskatoties uz grūtībām, kādas rodas šāda veida operācijās reģistrācijas perioda pēdējā dienā, Madrides "Real" piekrita uzsākt sarunas.

3. Mančestras "United", uzsākot sarunas vakardienas rītā, darīja zināmu, ka vēlas panākt vienošanos ar Madrides "Real" spēlētāju Keiloru Navasu, lai viņš šajā sezonā pārstāvētu britu klubu, un informēja, ka ir kontaktējusies ar spēlētāja pārstāvjiem.

4. Madrides "Real" un Mančestras "United" panāca ātru vienošanos par abu spēlētāju transfēriem. Lai pagūtu nokārtot transfēru gan FIFA TMS sistēmā, gan LFP nepieciešamajā laikā, Madrides "Real" nosūtīja Mančestras "United" visus vajadzīgos dokumentus plkst. 13:39 pēc Spānijas laika.

5. Mančestras "United" pēc astoņām stundām – plkst. 21:43 pēc Spānijas laika – nosūtīja līgumus ar saviem komentāriem, ieskaitot nelielus labojumus. Tā kā tie nebija būtiski, Madrides "Real" nekavējoties piekrita visām izmaiņām ar nodomu reģistrēt spēlētāju gan TMS, gan LFP.

6. Madrides "Real" pēc tam, kad spēlētāji de Heja un Keilors Navass bija tos parakstījuši, aizsūtīja angļu klubam līgumus plkst. 23:32 pēc Spānijas laika un gaidīja beidzamos dokumentus, kas jāparaksta Mančestras "United".

7. Mančestras "United" galīgo vienošanos ar Keilora Navasa pārstāvjiem panāca plkst. 23:53 pēc Spānijas laika, un šajā laikā līgums tika nosūtīts spēlētājam parakstīšanai.

8. Mančestras "United" plkst. 0:00 pēc Spānijas laika TMS sistēmā ievadīja datus par Davida de Hejas – nevis Keilora Navasa – pāreju. Madrides "Real" pilnu dokumentāciju saņēma plkst. 0:02 un centās iekļūt TMS sistēmā, bet tā jau bija slēgta.

9. Plkst. 0:26 pēc Spānijas laika TMS sistēma aicināja Madrides "Real" aizpildīt datus par spēlētāju Davidu de Heju, jo Anglijā reģistrāciju periods vēl bija vaļā. Madrides "Real" nolēma nodot līgumu Spānijas Profesionālajai futbola līgai [LFP], pat zinot, ka beigu termiņš jau ir iztecējis.

10. Īsumā – Madrides "Real" izdarīja visu [no sevis] nepieciešamo, lai veiktu šos divus transfērus."

Paredzams, ka Madrides "Real" neiesniegs apelāciju par izgāzto darījumu, līdz ar to abi vārtsargi vismaz līdz ziemai paliks pašreizējās komandās. Interesanti, ka UEFA mikroblogošanas vietnē "Twitter" bija izplatījusi paziņojumu - turklāt nevis caur organizācijas, bet gan UEFA Čempionu līgas oficiālo kontu -, ka de Heja noteikti paliks Mančestras "United" rindās, taču drīzumā šis ieraksts tika dzēsts.

Izmantotie resursi:Comunicados oficiales del Real Madrid | Real...Ferrum, cīņas sporta klubs Drabeši, "Ievugravas", Drabešu p., Amatas n., LV-4101
Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties