04.12.2015. 18:39

, LSM.LV - Sports

Madrides "Real" 1/16 fināla pirmajā spēlē viesos ar 3:1 uzvarēja trešās līgas klubu "Cadiz", taču pasaulē pelnošākais klubs sākumsastāvā iekļāva Krievijas uzbrucēju Denisu Čeriševu, kam bija jāizcieš vienas spēles diskvalifikācija. Turklāt Čeriševs guva pirmos vārtus spēlē.

Iepriekšējā sezonā Čeriševs bija izīrēts "Villareal" un Spānijas kausa izcīņā nopelnīja trešo brīdinājumu, par ko pienākas automātiska diskvalifikācija uz vienu spēli.

Puslaika pārtraukumā Madrides "Real" attapās, ka pieļauta kļūda un Čeriševu nomainīja, taču "Cadiz" iesniedza oficiālu sūdzību. "Real" prezidents Florentino Peress ceturtdien teica, ka klubs nav pārkāpis noteikumus, jo tāpat kā Čeriševs nesaņēma nekādu informāciju par futbolistam pienākošos sodu.

Dienvidrietumu Loku Šaušanas Sporta Klubs, biedrība Celtnieku 40-42, Grobiņa, Grobiņas n., LV-3430