20.09.2014. 21:45
Titulētā Spānijas futbola vienība Madrides «Real» sestdien guva astoņus vārtus izbraukumā pret Lakorunjas «Deportivo», kas ļāva galvaspilsētas vienībai triumfēt duelī ar 8:2 (3:0).

Mača rezultātu 28.minūtē atklāja portugāļu zvaigzne Krištianu Ronaldu, bet astoņas minūtes vēlāk rezultātu uz tablo dubultoja talantīgais kolumbietis Hamess Rodrigess, savukārt 41.minūtē Ronaldu guva otros vārtus spēlē, nodrošinot drošu vadību Madrides klubam.

Otrā puslaika ievadā mājinieki vienus vārtus atguva, kad bosnietis Hariss Medunjanins realizēja 11 metru soda sitienu, tomēr līdz 78.minūtei «Real» guva trīs bezatbildes vārtus, divreiz precīzam esot velsietim Geretam Beilam, bet trešos vārtus cīņā gūstot Ronaldu. Spēles izskaņā vēl divus vārtus «Real» rindās guva meksikāņu uzbrucējs Havjers Ernandess jeb Čičarito, kurš līdz sezonas beigām ir izīrēts no Anglijas vienības Mančestras «United», bet otros vārtus «Deportivo» labā guva Hosē Toče.

Līdz ar to «Real» komanda spēja daļēji reabilitēties līdzjutējiem par iepriekšējā kārtā piedzīvoto zaudējumu pret čempioni Madrides «Atletico».

«Atletico» futbolisti čempionāta ceturtās kārtas spēli aizvadīs vēlāk, kad savā laukumā uzņems Vigo «Celta». Tikmēr aizvadītās sezonas trešā spēcīgākā valsts komanda «Barcelona» svētdien izbraukumā spēkosies ar «Levante» spēlētājiem.

Turnīra kopvērtējumā pirmā ar deviņiem punktiem trijos mačos ir «Barcelona», kas par diviem punktiem apsteidz «Valencia», «Sevilla» un «Atletico» komandas, savukārt «Real» šobrīd ar četrās cīņās izcīnītiem sešiem punktiem ir piektā.

Solncevs Valērijs Solncevs ValērijsGrieķu-romiešu cīņa, Brīvā cīņa, Pludmales cīņa